نشست اعضای معاونت آموزشی و مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۰ کد : ۹۹ آموزشی
نشست اعضای معاونت آموزشی و مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان دوشنبه ۲۰ فروردین‏ برگزار شد.
نشست اعضای معاونت آموزشی و مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، رییس واحد صنعتی اصفهان ضمن ارایه‏ ی گزارشی از فعالیت‏ های سال 1396 گفت: در حالی که سال خیلی خوبی را با تلاش، همت، همکاری، همدلی و صمیمیت شما همکاران خیلی خوب، پشت سر گذاشتیم، امیدواریم امسال نیز به لطف خدا و با همت شما سال خیلی خوبی را داشته باشیم.
تیموری افزود: برنامه ششم توسعه‏ ی پنج ساله‏ ی جهاددانشگاهی از ابتدای سال قبل شروع شده است و چنانچه طبق برنامه‏ ی پیش‏ بینی شده حرکت کنیم باید 50 میلیارد ریال در بخش توسعه ‏ای واحد سرمایه‏ گذاری کنیم.
وی با بیان این مطلب که امیدواریم برنامه‏ ها در مباحث کلی جهانی، ملی و مبحث مهم استانی که آب می‏ باشد دچار اتفاق خارج از کنترل نشود، افزود: قرارداد و تعهداتی داریم که باید برای این قراردادها خرید انجام دهیم که با این نوسانات قیمت دلار و تأثیرات لحظه ‏ای دلار، افزایش قیمت کالاها نگران‏ کننده است و باید این مساله را مدیریت کنیم.
وی تصریح کرد: با توجه به بحران پیش آمده در مباحث آب، باید به صورت جدی این موضوع را بررسی کنیم. پیشنهاد اولیه این است که با توجه به اینکه درصد کمی از نیروگاه‏های تولید برق کشور، برق آبی است، تلاش کنیم کولرهای آبی مراکز آموزشی و محیط های اداری را به اسپیلت ‏های کم‏ مصرف تبدیل کنیم که این حرکت می تواند در کاهش مصرف آب مؤثر باشد.
تیموری گفت: بحران آب، بحران جدی است و باید ملتمسانه از خداوند متعال بخواهیم با بارش‏های خیلی خوب مسئله‏ ی بحران آب مرتفع شود.


نظر شما :