با انعقاد قرارداد همکاری بین اداره کل امور بانوان استانداری و جهاددانشگاهی هرمزگان؛

طرح پژوهشی سند ارتقای وضعیت امور زنان و خانواده استان کلید خورد

۱۹ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۳ کد : ۹۸۶ پژوهشی
قرارداد همکاری اداره کل امور بانوان استانداری هرمزگان و جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان با محوریت پژوهش در راستای "سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان هرمزگان" امضا شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان، نشست اولیه همکاری پژوهشی در راستای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان با حضور زهرا یعقوب نژاد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان، سهیل دادخواه رییس جهاددانشگاهی واحد هرمزگان و حمید یاسی پور معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان برگزار شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در این جلسه اظهار کرد: رویکرد سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان هرمزگان ارزیابی مشکلات و آسیب‌های حوزه زنان در هرمزگان به تفکیک شهرستان‌های استان است.
یعقوب نژاد افزود: وقتی آمار زندانیان زن در استان هرمزگان را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم بیشتر افرادی که به این مرحله رسیده‌اند از عدم شناخت و نداشتن آگاهی‌شان بوده است، امیدوارم با این سند به ارایه راه‌حل‌های کاربردی برسیم هرچند که به اعتقاد بنده بهترین راه‌حل در شرایط کنونی آموزش است.
وی با بیان اینکه این سند باید همان سال‌های اول شکل‌گیری مرکز مشارکت امور زنان تنظیم می‌شد اما هنوز هم دیر نیست، تصریح کرد: امیدواریم طرحی خوب و قابل دفاع بوده و فتح بابی برای مشارکت بیشتر ما با جهاد دانشگاهی باشد به‌خصوص در زمینه‌های پژوهشی.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: طبق برنامه زمان‌بندی این طرح پژوهشی باید از اول خرداد آغاز و تا نیمه‌های شهریور به اتمام برسد و پس از تایید نهایی به تهران ارسال شود و پس ‌از آن باید بتوانیم برای هرکدام از مشکلاتی که در شهرستان‌ها وجود دارد راهکار ارایه دهیم و طرحی را معرفی کنیم.
گفتنی است، در پایان این جلسه قرارداد توسط مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان و رییس جهاددانشگاهی واحد هرمزگان به امضا رسید.


نظر شما :