برگزاری دوره های آموزشی پیش از ازدواج در دستور کار جهاددانشگاهی قم قرار گرفت

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۵ کد : ۹۸ آموزشی
طراحی و برگزاری دوره های آموزشی پیش از ازدواج در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی قم، در جلسه کارگروه زنان و خانواده استانداری قم به تصویب رسید.
برگزاری دوره های آموزشی پیش از ازدواج در دستور کار جهاددانشگاهی قم قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قم، دکتر محمد حیدری رییس و زهرا حبیبی معاون آموزشی این واحد در نخستین جلسه کارگروه زنان و خانواده استان در سال 1397 که صبح روز دوشنبه 20 فروردین ماه در استانداری قم برگزار شد، به ارائه طرح "تقویم زندگی ما" (آموزش های پیش از ازدواج) پرداختند.
در این طرح که پیش تر مباحث مقدماتی آن با عطاء الدین قاسمی، مدیرکل امور اجتماعی استانداری طرح و بررسی شده بود، زوج های جوان می توانند با مراجعه به جهاددانشگاهی قم از آموزش های زندگی مشترک، پیش از ازدواج و در طی زندگی مشترک بهره مند شوند.
طرح "تقویم زندگی ما" که پس از تحلیل و بررسی کارشناسان و مدیران استان به تایید احمد جمالی، معاون سیاسی امنیتی استانداری قم رسیده است با محوریت جهاددانشگاهی و با همکاری سازمان بهزیستی، دادگستری، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان ورزش و امور جوانان و دیگر سازمان ها و نهاد های مرتبط در استان قم اجرا خواهد شد.
گفتنی است، این طرح 16 بهمن ماه سال گذشته در نشست معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، دکتر معصومه ابتکار با نمایندگان نهاد های مردمی استان قم از سوی جهاددانشگاهی استان قم ارایه شد و پس از استقبال حاضرین در دستور کار جهاددانشگاهی و استانداری قم قرار گرفت.


نظر شما :