نماینده مردم صومعه سرا در مجلس اظهار کرد:

نقش موثر جهاددانشگاهی در پیشرفت جایگاه علمی کشور

۳۰ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۴ کد : ۹۷۲۶ عمومی تاپ خبر
دکتر دلخوش گفت: جهاددانشگاهی می‌تواند در پیشرفت جایگاه علمی کشور در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی و مراکز علمی حضور موثر داشته باشد و کمک کند.
نقش موثر جهاددانشگاهی در پیشرفت جایگاه علمی کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان، دکتر سیدکاظم دلخوش در حاشیه دیدار با  جمالزادفلاح، رییس سازمان جهاددانشگاهی گیلان در محل این سازمان با اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی با وجود نیروی جوان و متخصص از ظرفیت های خوب عمرانی، اجرایی و علمی، فرهنگی و دانشگاهی برخوردار است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس افزود: برای پیشبرد و کاربرد علم در حوزه‌های مختلف نیاز به بهره گیری از تخصص و پتانسیل جهاددانشگاهی داریم، در حال حاضر به دنبال این هستیم تا از وجود ظرفیت های جهاددانشگاهی در حوزه انتخابیه صومعه سرا استفاده کنیم.

دکتر دلخوش با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه(25 تیرماه جاری) مبنی بر اینکه "مراجعه به جوان‌هایی که اهل ابتکار هستند از طرف دستگاه‌های دولتی جوانی مانند جهاد دانشگاهی زیاد شده است؛ دستگاه‌های خوبی که توانایی‌های زیادی دارند" تصریح کرد: جهاددانشگاهی می‌تواند در پیشرفت جایگاه علمی کشور در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی و مراکز علمی حضور موثر داشته باشد و کمک کند.

وی ادامه داد: فرمایش مقام معظم رهبری در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجامع دیگر این بوده است که "دانشگاه باید تقویت شود" و ما در مجلس در جهت تقویت دانشگاه‌ها آمادگی کامل داریم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما اعتقاد داریم که استاندار باید بومی باشد، اما وزارت کشور و دولت کار خود را انجام می‌دهند، نمایندگان تلاش خود را می‌کنند که استاندار بومی باشد ولی همه چیز به نظر نمایندگان ختم نمی‌شود.


نظر شما :