رییس ایرنا در استان مرکزی: در سال ۹۶ اخبار امیدبخشی را از جهاددانشگاهی استان منتشر کردیم

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۷ کد : ۹۶ عمومی
رییس خبرگزاری ایرنا در استان مرکزی با بیان اینکه در سال ۹۶ اخبار امیدبخشی را از جهاددانشگاهی استان منتشر کردیه ایم خواستار تعامل بیشتر جهاد دانشگاهی و این خبرگزاری در راستای توسعه اطلاع رسانی اقدامات این مجموعه شد.
رییس ایرنا در استان مرکزی: در سال ۹۶ اخبار امیدبخشی را از جهاددانشگاهی استان منتشر کردیم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، حسین مهدی‌زاده در بازدید از خبرگزاری ایسنا و جهاد دانشگاهی استان مرکزی، گفت: جهاد دانشگاهی استان مرکزی در حوزه علمی و پژوهشی همواره یکی از محورهای اصلی اخبارهای ایرنا بوده است و اخبار این مجموعه بازدید مناسبی بر روی سایت خبرگزاری در استان و همچنین در سطح کشور داشته و دارد.
وی با اشاره به اینکه در حوزه ناباروری همواره درخواست انعکاس اخبار علمی و پژوهشی جهاد دانشگاهی وجود دارد، گفت: خوشبختانه در این راستا همواره اخبار امیدبخش مخابره شده است و قطعا در سال جاری نیز تلاش بر این است که اخبار بیشتری از مجموعه جهاد دانشگاهی خاصه در حوزه علمی و پژوهشی و همچنین مرکز درمان ناباروری تهیه و منتشر شود.
مهدی‌زاده تصریح کرد: تیم مدیریتی جدید خبرگزاری ایرنا در سطح کشور تمرکز و تاکید بسیاری در انعکاس اخبار علمی و دانشگاهی دارد و خواستار قدرت و انسجام علمی در استان‌ها هستند، در این راستا می‌توان از ظرفیت علمی و پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی و تولیدات و محصولات این حوزه استفاده و دستاوردها را انعکاس داد.
وی با بیان اینکه امید است در بحث علمی و پژوهشی رشد 30 درصدی در تولیدات اخبار ایرنا در حال 97 حاصل شود، گفت: در این راستا درخواست داریم که اخبار پژوهشی و علمی مجموعه جهاد دانشگاهی را در اختیار داشته باشیم، سال گذشته بیش از 60 خبر از مجموعه جهاد دانشگاهی بر روی سایت ایرنا قرار گرفت و امید است این تعامل در سال جاری نیز همچنان ادامه داشته باشد. قطعا در میزگردهای اجتماعی ایرنا از ظرفیت مجموعه جهاد دانشگاهی و خبرنگاران ایسنا استفاده خواهیم داشت.
رییس خبرگزاری ایرنا در استان مرکزی اظهار کرد: ایسنا همواره عملکرد موثری داشته است و امروز بسیاری از خبرنگاران این مجموعه در سمت های مختلف رسانه ای و غیر رسانه ای کشور جایگاه‌های مناسبی دارند.
وی با بیان اینکه خبرنگاران ایسنا همواره با عشق و فارغ از نگاه مادی فعالیت خبری و رسانه‌ای داشته‌اند، افزود: عمده بار خبری و تولید و انعکاس اخبار استان بر دوش خبرگزاری های ایرنا و ایسناست و بر همین اساس باید در این بین مرزی بین ایرنا و ایسنا و دیگر خبرگزاری‌ها قائل شد و حتی با نگاهی به فضای مجازی و کانال‌های خبری، این دو خبرگزاری عموما منبع و مرجع اخبار هستند و اخبار آنها به وفور بازنشر داده می‌شود.


نظر شما :