رییس جهاددانشگاهی کرمان خبر داد:

تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی کرمان توسط جهاددانشگاهی

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۵ کد : ۹۴۲۰ عمومی تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی استان کرمان و مجری طرح دفاتر تسهیل‌گری استان گفت: ۱۳.۶ درصد جمعیت و ۲۱ درصد مساحت شهر کرمان تحت پوشش فعالیت دفاتر تسهیلگری قرار دارد و مسؤولان و به‌ویژه استاندار کرمان حمایت خوبی از فعالیت‌های این دفاتر داشته‌اند.
تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی کرمان توسط جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، دکتر رضا کامیاب مقدس  ۱۷ تیر در نشست مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیلگری شهر کرمان با حضور معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور، اظهار کرد: دفاتر تسهیلگری شهر کرمان از ابتدای سال گذشته به همت جهاددانشگاهی استان کرمان و با نظارت عالیه دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان فعال شدند و کار این دفاتر از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار بود که همکاران متخصص ما در این دفاتر با همه وجود پای کار بوده اند.

وی افزود: جهاد دانشگاهی در استان کرمان مجری طرح‌های متعددی در سطح کلان استان بوده و با تدوین طرح آمایش، دیتابیس قوی و منحصربه فردی از جنبه‌های گوناگون با تحلیل‌های مختلفی در زمینه توسعه استان در اختیار دارد.

کامیاب مقدس تصریح کرد: همچنین سند توسعه فرهنگی اجتماعی استان توسط جهاددانشگاهی تدوین شده که از پشتوانه این اطلاعات و اشرافی که نسبت به شهر و استان در پی تدوین این سند داشته‌ایم، حداکثر استفاده را برای عملکرد بهتر در دفاتر تسهیلگری برده‌ایم.

مجری طرح دفاتر تسهیلگری استان کرمان بیان کرد: ۱۳.۶ درصد جمعیت و ۲۱ درصد مساحت شهر کرمان تحت پوشش فعالیت دفاتر تسهیلگری قرار دارد و مسؤولان و به‌ویژه استاندار حمایت خوبی از فعالیت‌ها داشته‌اند.

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان با اشاره به گوشه‌ای از فعالیت‌های دفاتر تسهیلگری شهر کرمان عنوان کرد: تفاهم‌نامه‌های متعددی با دستگاه‌های اجرایی مختلف در همین راستا امضاء شده است که کمک‌های موثری به فعالیت این دفاتر داشته‌اند.

گفتنی است، در این نشست مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیلگری کرمان گزارشی از اقدامات خود ارایه و مشکلات را بیان کردند.


نظر شما :