در راستای بهره‌مندی از توانمندی‌های تخصصی؛

نشست مشترکی بین دو سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیر و صنعتی شریف برگزار شد

۱۸ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۲ کد : ۹۳۹۸ تجاری سازی و اشتغال
با هدف گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و تبادل تجارب و اطلاعات و همچنین بهره‌مندی از توانمندی‌های تخصصی و امکانات دو طرف در حوزه های مختلف نشست مشترکی بین سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد.
نشست مشترکی بین دو سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیر و صنعتی شریف برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیر، 17 تیر نشستی با حضور روسا، معاونان و مشاوران دو سازمان در محل پژوهشکده جهاد خواجه نصیر، به منظور ایجاد همفکری، هم افزایی و همکاری بین و با هدف گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و تبادل تجارب و اطلاعات و همچنین بهره‌مندی از توانمندی‌های تخصصی، ظرفیت ها و امکانات دو طرف در حوزه های تخصصی خود  نشست  مشترکی برگزار شد.

در این نشست که با حضور روسا، معاونان، مشاوران، مدیران و کارشناسان دو سازمان، برگزار شد دکتر اصغری رییس سازمان خواجه نصیر و دکتر آخوندی رییس سازمان شریف به همراه معاونان، مشاوران و مدیران خود حضور داشته و بر ضرورت اهتمام جدی بر انجام همکاری مشترک اهتمام ورزیدند.

از جمله محورهای موضوعی این نشست می توان به استفاده از ظرفیت های دانشی و مهارتی موجود، تعامل، توسعه و بهره مندی از ظرفیت های آموزشی، پژوهشی‌، دو طرف در زمینه دوره های آموزشی مشترک، بهره گیری از منابع تخصصی و تجارب و دانش موجود در حوزه های مختلف اشاره کرد.

سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیر با هدف شناسایی نیازهای صنعت کشور در زمینه طراحی و تولید پروژه های کاربردی تا کنون با به ثمر رساندن بیش از یکصد و پنجاه پروژه کاربردی در قالب قرارداد با مراکز مختلف صنعتی، ضمن بی نیاز کردن کشور از بسیاری اقلام وارداتی، گام های محکم و قابل قبولی را در جهت خودکفایی و صرفه جویی ارزی برداشته است. از آنجا که تمام مراحل این پروژه ها اعم از تحقیقات، طراحی و ساخت به دست کارشناسان و متخصصان توانمند در این واحد صورت گرفته، لذا با دانش فنی کسب شده می‌توان محصولات متنوعی را برای کاربردهای متعدد طراحی و اجرا نمود.

گفتنی است، عمده پروژه های این واحد بر طراحی و ساخت دستگاه هایی تمرکز دارند که از نظر فن آوری، اشتغال زایی و ارزش علمی در سطح بالایی قرار داشته و تا کنون در سه دوره جشنواره بین المللی خوارزمی رتبه های ممتاز را به خود اختصاص داده اند همچنین این واحد موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9001- 2008 در مدیریت کیفیت شده است.


نظر شما :