ارایه خدمات مشاوره تغذیه در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۱ کد : ۹۳۷۲ پژوهشی
رییس جهاددانشگاهی استان اردبیل از ارایه خدمات مشاوره تغذیه در مرکز درمان ناباروری قفقاز خبر داد.
ارایه خدمات مشاوره تغذیه در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت الگوی غذایی و ارتباط موثر آن با ناباروی و سلامت باروری، خدمات مشاوره در خصوص تغذیه در این مرکز به مراجعه‌کنندگان ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به نقش رژیم غذایی در تولید مثل و حفظ سلامتی بدن، اظهار کرد: افراد می‌توانند از اول مردادماه سالجاری در روزهای شنبه و پنج‌شنبه هر هفته با مراجعه به مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل از خدمات مشاوره تغذیه بهره‌مند شوند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه یکی از بهترین و سالم‌ترین روش‌ها در درمان ناباروری استفاده از رژیم غذایی مناسب است، ادامه داد: مطالعات نشان داده است که تغییرات اندکی در رژیم غذایی سبب تقویت باروری، جلوگیری از سقط جنین و تضمین بارداری سالم و موفق می‌شود.

اوچی اردبیلی با اشاره به اینکه تغذیه‌ی سالم به افزایش باروری کمک و در مقابل آن تغذیه ناسالم از قدرت باروری زنان و هم مردان می‌کاهد، یادآور شد: مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل با اتاق عمل، کلینیک تخصصی مردان و زنان، آزمایشگاه تشخیص طبی، جنین‌شناسی و ژنتیک، بخش جراحی محدود و سرپایی، مشاوره ژنتیک، مامایی تغذیه و روانشناسی و با بهره‌مندی از کادر مجرب و متخصص خود آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.


نظر شما :