۱۸ تیر آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آتش‌نشانی/ ثبت‌نام بیش از ۷۰ هزار نفر

۱۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۶ کد : ۹۳۶۰ آموزشی
مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی خبر داد: مهلت پرداخت هزینه جهت ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی آتش نشانی های سراسر کشور در روز ۱۸ تیرماه به پایان می رسد و پس از آن امکان واریز وجه برای ثبت نام وجود ندارد.
۱۸ تیر آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آتش‌نشانی/ ثبت‌نام بیش از ۷۰ هزار نفر

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مهندس سید عزیز آشنا مدیر مرکز آزمون این نهاد، اظهار کرد: تا کنون بیش از 70 هزار نفر در آزمون استخدام پیمانی شهرداری ها ثبت نام کرده­اند و مهلت واریز وجه 18 تیر به اتمام می رسد.

وی با بیان این مطلب اعلام کرد: افرادی که تا 18 تیر نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام کنند، فرصت خواهند داشت تا 19 تیر نسبت به تکمیل ثبت نام خود و بارگذاری مدارک مورد نیاز بر روی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir اقدام کنند.

مهندس آشنا افزود: همچنین افرادی که تا پایان روز 19 تیر نسبت به تکمیل ثبت نام خود و دریافت کد رهگیری اقدام کنند، تا پایان روز 20 تیر فرصت دارند در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات خود از طریق مراجعه به پروفایلشان در سایت www.hrtc.ir اقدام نمایند.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی بیان کرد: آزمون مشاغل آتشنشانی برای چهار شغل آتشنشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان آتشنشان و کارشناس آتشنشان 18 مردادماه سال جاری و برای استخدام حدود 4000 نفر به صورت پیمانی در سراسر کشور برگزار می شود.

گفتنی است، علاقه مندان برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون و اقدام جهت ثبت نام می توانند به سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی مراجعه کنند.


( ۳۳۵ )

نظر شما :

معین ۱۶ تیر ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۶
عالی