استاندار ایلام بیان کرد:

طرح نوین توسعه مشاغل خانگی فرصتی مناسب برای اشتغال و تولید در روستاها

۱۷ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۸ کد : ۹۱۱ تجاری سازی و اشتغال
استاندار ایلام با بیان این که برای رونق اشتغال باید به دنبال فعالیت‌های جدید باشیم، تصریح کرد: طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی که توسط جهاددانشگاهی در کشور اجرا می شود فرصتی مناسب برای اشتغال و تولید در روستاها است.
طرح نوین توسعه مشاغل خانگی فرصتی مناسب برای اشتغال و تولید در روستاها

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، قاسم سلیمانی‌ دشتکی، استاندار ایلام 16 تیر در همایش نکوداشت روز دهیار اظهار کرد: دولت برای رونق اشتغال در روستاها برنامه‌های خوبی دارد و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در روستاها باید با کمک هیات‌های اندیشه‌ورز و با تکیه بر پتانسیل‌های منطقه به کار و تولید رونق بخشند.
استاندار ایلام با اشاره به پیوستن استان ایلام به 8 استان پایلوت در زمینه طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در کشور تصریح کرد: 14 میلیارد تومان برای این طرح ابلاغ شده که فرصت مناسبی برای اشتغال و تولید در روستاها است.
وی با تاکید براهمیت کشت گلخانه‌ای و دیگر ظرفیت‌های متناسب با استان ایلام، گفت: متاسفانه در جلسات اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل برخی از صنعتگران فقط به دنبال گرفتن تنفس از بانک‌ها یا تسهیلات جدید هستند، که این کار، آزمودن آزموده‌ها است و تاثیری در اشتغال استان ندارد و باید به دنبال فعالیت‌های جدید باشیم که دهیاران می‌توانند در روستاها برای این مهم فرهنگ‌سازی کنند.


نظر شما :