دوره دانش افزایی مدیران موسسات قرآنی استان در مریوان برگزار شد

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵ کد : ۹۰۸ آموزشی
دوره دانش افزایی مدیران موسسات قرآنی استان با همکاری جهاددانشگاهی کردستان ۱۴ تیرماه در مجتمع نور مریوان برگزار شد.
دوره دانش افزایی مدیران موسسات قرآنی استان در مریوان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، ژاله حیدری‌مقدم مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان کردستان با اشاره به اهمیت برگزاری دوره دانش‌افزایی و ارتقای سطح معلومات مدیران مؤسسات قرآنی اظهار کرد: این دوره آموزشی ویژه مدیران مؤسسات قرآنی استان بوده ، ۱۴ تیرماه در مجتمع نور شهرستان مریوان آغاز شده است.
وی با اشاره به برگزاری این دوره با همکاری جهاددانشگاهی کردستان، تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هیأت مدیره این دوره آموزشی را در قابل یک اردوی تفریحی و آموزشی با حضور اساتید مجرب استانی برگزار کرده است.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان کردستان با اشاره به اینکه در این دوره چهار کارگاه آموزشی برای شرکت‌کنندگان تدوین شده است، بیان کرد: همچنین برگزاری یک محفل انس با قرآن با حضور مدیران مؤسسات قرآنی یکی دیگر از برنامه جنبی این دوره آموزشی است.
وی عنوان کرد: در پایان این دوره آموزشی یک دیدار صمیمی و تریبون آزاد با حضور هیأت مدیره مؤسسات قرآنی و خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود که تمام مطالب و انتقادات و پیشنهادات مدیران مؤسسات قرآنی بر روی سایت این خبرگزاری درج خواهد شد.
حیدری‌مقدم در پایان یادآور شد: ما در تلاشیم تا پیشنهادات و مشکلات مؤسسات قرآنی را از زبان خود مدیران مؤسسات شنیده و در برنامه‌های آینده از آن‌ها استفاده کنیم.


نظر شما :