برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی و خوداشتغالی حوزه گاز در شهرستان زابل

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۸ کد : ۹۰۶ آموزشی
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی و خوداشتغالی در حوزه گاز در شهرستان زابل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، نیما مالکی 16 تیر با اعلام این خبر اظهار داشت: جهاددانشگاهی واحد استان بر اساس قرارداد با شرکت ملی گاز ایران مجری آموزش و تربیت یک هزار نیروی جوان علاقمند به فعالیتهای خوداشتغالی در حوزه صنعت گاز در سطح سیستان و بلوچستان شده است.
وی ادامه داد: این آموزش های تا کنون در شهرهای مختلف استان انجام و در حال انجام می باشد که جهاددانشگاهی استان اینبار آموزش های لازم را در زابل برای جوانان علاقمند این شهرستان ارایه خواهد کرد.
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: دوره های آموزشی توانمندسازی و خوداشتغالی در حوزه گاز اپراتور پکیج(نصب تعمیرات) و بازرسی فنی(MT-PT-VT) می باشد.
مالکی با اشاره به ظرفیت محدود ثبت نام برای این دوره های آموزشی یادآور شد: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس نبش خیابان مطهری 26 مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زابل مراجعه یا با شماره تلفن های 33222813 و 09151407200 تماس حاصل فرمایند.
 


( ۱ )

نظر شما :