برگزاری دوره دستیار دندانپزشک در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۰ کد : ۹۰۲ پژوهشی
سرپرست مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد از برگزاری دوره دستیار دندانپزشک با همکاری کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی این سازمان خبر داد.
برگزاری دوره دستیار دندانپزشک در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، علی عباس‌آبادی افزود: ویژگی بارز این دوره، استفاده از اساتید برتر و متخصص هیات علمی، استفاده همزمان از تجربه معاونت آموزشی و کلینیک دندانپزشکی و مهارت و عملی محور بودن آموزش‌ها است.

 وی با اشاره به اینکه این دوره شامل 80 ساعت آموزش تئوری و عملی خواهد بود، تصریح کرد: شرکت کنندگان این دوره آموزش‌های لازم تئوری را در فضای مرکز آموزشی شماره 4 و همچنین دوره عملی آن را در کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی زیر نظر اساتید متخصص هیات علمی جهاددانشگاهی و دانشکده دندانپزشکی می گذرانند.

 به گفته وی، در پایان این دوره؛ گواهینامه‌ای از سوی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

 گفتنی است، علاقمندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد به شماره تلفن 36050252 و 36043986 تماس بگیرند و یا به آدرس مشهد، بلوار وکیل آباد- بین وکیل آباد 7 و 9 مراجعه نمایند.

 


( ۱۴ )

نظر شما :