معاون آموزشی جهاددانشگاهی از واحد اصفهان بازدید کرد

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۳ کد : ۸۹۹ عمومی
دکترسید سعید هاشمی معاون آموزشی جهاددانشگاهی در بازدید از جهاددانشگاهی واحد اصفهان گفت: تیم متحد و منسجم باعث پیشرفت یک مجموعه می شود و این موضوع در واحد اصفهان مشهود است و نباید اجازه داد که این قضیه دچار اشکال و خلل شود.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی از واحد اصفهان بازدید کرد

 

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، دکترسید سعید هاشمی 13 تیرماه در دیدار با رییس و معاونین این واحد اظهار کرد: بسیار خوشحالم که شاهد رشد و پیشرفت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه واحد اصفهان در حوزه های مختلف آموزشی پژوهشی و فرهنگی توسعه مناسبی داشته، افزود: به لحاظ مالی واحد اصفهان رشد خوبی داشته اما مهمتر از این موضوع تیم متحد و همسویی است که در این واحد شکل گرفته و مشهود است که خرد جمعی در این مجموعه به درستی ایجاد شده است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی ادامه داد: خوشحالم که در این بحران اقتصادی کشور، واحد اصفهان به ثبات از لحاظ درآمدی و ساختاری رسیده است.

دکترهاشمی خاطرنشان کرد: آیا با اوضاع و احوالی که تا چند سال آینده در کشور از نظر وضعیت اقتصادی پیش می آید، می توان فعالیت ها را پیش برد؟ این سوالی است که باید در واحدها مطرح شود و با یک علامت سوال بزرگ مشخص شود. برای حل این موضوع و دچار نشدن به کساد باید فکر کرد و تصمیمی برای منابع درآمدی اتخاذ کرد و نباید تنها به یک منبع درآمدی متکی بود.

وی با بیان اینکه ادامه بحران اقتصادی موجود ممکن است به جهاددانشگاهی ضربه بزند، گفت: باید فکری برای سرمایه گذاری در واحدها انجام شود. اگر صبر کنیم تا مشکل پیش بیاید و پس از آن به فکر چاره باشیم، نمی توان مشکلی را حل کرد و بحران را گذراند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با تاکید بر اینکه حضور و جذب نیروهای متخصص، قطعا تحول ایجاد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: تیم متحد و منسجم باعث پیشرفت یک مجموعه می شود و این موضوع در واحد اصفهان مشهود است و نباید اجازه داد که این قضیه دچار اشکال و خلل شود.

همچنین در این دیدار، محمود مراثی رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت در چند سال اخیر فعالیت هایی در واحد اصفهان انجام گرفته که برآیند این فعالیت ها منجر به ایجاد تراز مثبت مالی نسبت به سال های گذشته شده است.

مراثی اضافه کرد: در حال حاضر 8 مرکز آموزش های کوتاه مدت، یک مرکز آموزش مجازی، 9 گروه آموزشی در واحد اصفهان فعال است و در طول یک سال گذشته حدود 30 هزار فراگیر در دوره های آموزشی شرکت کرده اند.

گفتنی است؛ دکترسید سعید هاشمی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی و سید مجید تولیت‌ ابوالحسنی مدیرکل نظارت و گسترش مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی از مراکز و بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی واحد اصفهان بازدید کردند.


نظر شما :