آغاز ثبت نام دوره‌های آموزشی در مراکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۵ کد : ۸۵۶۶ آموزشی
مدیر اداره آموزش، برنامه‌ریزی و نظارت معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از آغاز ثبت نام دوره‌های آموزشی در مراکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت این سازمان برای تابستان سال جاری خبر داد.
آغاز ثبت نام دوره‌های آموزشی در مراکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، محمدابراهیم کلایی گفت:  معاونت آموزشی این سازمان، در ادامه  ارائه آموزش‌های مهارتی و کاربردی تقاضا محور در تابستان 98 از 18 خرداد ماه در گروه زبان‌های خارجی، علوم کامپیوتر، فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی از طریق مراجعه حضوری به مراکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت این سازمان در مشهد، نیشابور و کاشمر و یا از طریق سایت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نشانی edu.jdm.ac.ir  از علاقمندان ثبت نام می‌نماید.

وی تصریح کرد: در گروه زبان‌های خارجی زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسه و عربی و گروه آموزشی علوم انسانی دوره‌های مدیریت و اقتصاد، تربیتی و روانشناسی، حقوق و علوم اجتماعی به فراگیران تدریس می‌شود.

به گفته وی، گروه  علوم کامپیوتر شامل دوره‌های عمومی و اداری و مالی، برنامه نویسی، شبکه و سخت افزار، طراحی و گرافیک و گروه فنی و مهندسی شامل دوره‌های معماری و عمران، مهندسی مکانیک، علوم پایه کاربردی و صنایع می‌شود.

به گفته وی، در گروه آموزشی علوم پزشکی، دوره‌های کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی، تکنسین داروخانه، مراقبت از سالمندان، تعمیرات تجهیزات پزشکی، دستیار کنار دندانپزشک، ایمپلنت و دوره جامع لیزر در دندانپزشکی تدریس می‌گردد.

مدیر اداره آموزش، برنامه‌ریزی و نظارت معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی شروع کلاس‌های گروه  زبان‌های خارجی را از دهم تیرماه و سایر دوره‌ها از نیمه دوم تیرماه عنوان کرد.

گفتنی است که مراکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی خراسان رضوی در مشهد در قاسم آباد، بلوار اندیشه، اندیشه 83، بزرگسالان در سه راه ادبیات، مجتمع دکتر شریعتی، وکیل آباد در بولوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 7 و 9 و نوجوانان در سه راه ادبیات، مجتمع دکتر شریعتی جهاددانشگاهی  واقع شده است.

همچنین مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت نیشابور در خیابان 15 خرداد، پانزده خرداد 8 و در کاشمر در بلوار آزادگان، نبش آزادگان 14 قرا دارند.


( ۲۱ )

نظر شما :