هم افزایی دو شرکت صاحب دانش پارک علم و فناوری البرز برای تولید محصولات مورد نیاز صنایع داخلی

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۳ کد : ۸۵۶۵ تجاری سازی و اشتغال
دو شرکت صاحب دانش و‌ محصول مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز برای بی نیازی کشور از واردات محصولات مشابه خارجی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
هم افزایی دو شرکت صاحب دانش پارک علم و فناوری البرز برای تولید محصولات مورد نیاز صنایع داخلی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، شرکت رابین وحدان پویا شیمی و شرکت کارا سورن مهرگان پرهیز مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز تفاهم نامه ای امضاء کردند تا با استفاده از توانمندی ها و دانش همدیگر به مقابله با تحریم هایی بپردازند که هم اکنون کشورمان درگیر آن است.

مهندس خوش آرای مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: شرکت رابین رخشان پویا شیمی و شرکت کارا سورن مهرگام پردیس مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری تلاش می کنند برای برخی محصولات وارداتی که هم اکنون تحریم هستند محصول جایگزین تولید کنند و خوشبختانه این دو از توانمندی خوبی برای این منظور برخوردار هستند.

وی با اشاره به این که شرکت رابین رخشان پویا شیمی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند، افزود: شرکت کارا سورن مهرگام پردیس نیز انواع چسب ها را برای مصرف داخلی تولید می کند و هر دو این شرکت در زمینه تجاری سازی و تولید محصولات جدید توانمند هستند و همکاری آن ها به تولید محصولات با ارزش افزوده بالا منجر می شود.

در این مراسم مهندس ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز هم افزایی و همکاری شرکت های فناور و دانش بنیان را راهی برای مقابله با تحریم ها و تاب آوری در برابر تحریم های ظالمانه دانست.

دکتر انصاری معاون فناوری پارک علم و فناوری البرز هم در این مراسم که در روز شنبه 18 خرداد برگزار شد،  بر هم افزایی و همچنین بر اهمیت فراوان فروش دانش فنی تاکید کرد و گفت: پیشرفت کشور در گرو توسعه علم و فناوری و فعالیت شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است.

گفتتی است، مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری البرز ۲۵ هسته و واحد فناور را پذیرش کرده و آمادگی دارد از هسته ها و تیم های صاحب ایده و فناور پذیرش نماید.


نظر شما :