از سوی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی؛

چهارمین رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری برگزارشد

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۶ کد : ۷۴۵ عمومی
چهارمین رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری توسط پارک علم و فناوری البرز با همکاری سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج ۲۹ خرداد در سالن ابن سینا تالار شهیدان نژاد فلاح شهر کرج برگزار شد.
چهارمین رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری برگزارشد

 

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، چهارمین رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری، 29 خرداد در سالن ابن سینا تالار شهیدان نژادفلاح شهر کرج با حضور مهندس ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز و هیات همراه برگزار شد.

 در بخش نخست  این رویداد اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه به بیان تجربیات خود در حوزه راه اندازی کسب و کارهای نوپا پرداخت و راهکارهایی جهت جذب سرمایه استارتاپ ها ارایه نمود.

همچنین اشکان بروج مدیر سایت آکادمی گردشگری و مهرداد رضائی بنیانگذار سایت بوکینگ ویلا نیز به بیان مسایل و مشکلات حوزه گردشگری و راه اندازی استارت آپ¬ها، پرداختند.

درادامه رویداد، شرکت کنندگان هریک به بحث و گفتگو در خصوص مسایل و مشکلات این حوزه پرداختند.

 در این مراسم مسعود طباطبائی مدیر فنی و محصول شرکت سفرهای علی بابا، از تجربه راه اندازی و شکست کسب و کار خود در این رویداد اشاره کرد.

 در پایان نیز با حضور مهندس حمیدی مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس خیری، معاون اجتماعی شهرداری کرج، از مهمانان رویداد تقدیر شد.

 


نظر شما :