معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران اظهار کرد:

توانمندی جهاددانشگاهی مازندران در تولید فکر

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۹ کد : ۷۲۰ عمومی
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه مازندران برای رشد نیاز به تفکر دارد، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی می‌تواند مجموعه تخصصی تولید فکر در مازندران باشد.
توانمندی جهاددانشگاهی مازندران در تولید فکر

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، احمد حسین زادگان در نشست با رییس و معاونان جهاددانشگاهی مازندران در  استانداری با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی مجموعه‌ای است که در این استان کمتر به آن توجه شده است، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی می تواند در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی، اشتغال و پژوهش منشأ خدمات برای مازندران باشد.

وی با اشاره به اینکه نیازمند ورود به حوزه های پژوهشی و اشتغال در کشور و مازندران هستیم، تصریح کرد: برای رفع این مشکلات نیاز به نوآوری و خلاقیت داریم که این موضوع از سوی جهاد دانشگاهی قابل انجام است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه مازندران برای رشد نیاز به تفکر دارد، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی می‌تواند مجموعه تخصصی تولید فکر در مازندران باشد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه به حوزه افکارسنجی در مازندران کمتر توجه شده است، گفت: افکارسنجی در حوزه های اجتماعی، سیاسی و امنیتی می تواند برای مازندران تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه در حوزه سیاسی به موضوع انتخابات از نگاه علمی کمتر توجه شده است، اظهار کرد: افکارسنجی در حوزه های مختلف سیاسی همانند بررسی رفتارهای انتخاباتی، بررسی رویکرد احزاب، تشکل‌های صنفی و غیره بسیار مهم است و می‌تواند میان استانداری و جهاددانشگاهی مازندران در این زمینه ارتباط دو طرفه شکل بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات مازندران با به کارگیری ظرفیت‌های آن برطرف شدنی است، گفت: یکی از این ظرفیت‌ها اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران است و جهاد دانشگاهی می‌تواند بازوان خوب ما در این اتاق باشد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، این نهاد می‌تواند مشاور خوبی برای استانداری مازندران و در مسیر توسعه استان باشد.

 


نظر شما :