مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان:

عملکرد جهاددانشگاهی در حوزه قرآنی قابل تحسین است

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۱ کد : ۷۰۵ عمومی
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه برگزاری مجالس و محافل قرآن کریم توسط این نهاد انقلابی بسیار قابل تحسین است، گفت: جهاددانشگاهی استان به واقع توانسته در حوزه معنوی، قرآنی و فرهنگی خوب عمل کند و در این راستا گام های موثری بردارد.
عملکرد جهاددانشگاهی در حوزه قرآنی قابل تحسین است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین صادقی 27 خرداد ماه در جلسه اختتامیه جزءخوانی قرآن کریم ویژه جهادگران جهاددانشگاهی واحد استان ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: کمترین جزا و پاداشی که خداوند سبحان در روز عید سعید فطر برای بندگان روزه دارش مقدر می کند در حقیقت بخشایش آنان است.
وی با بیان این که برگزاری مجالس و محافل قرآن کریم توسط این نهاد انقلابی بسیار قابل تحسین است، تصریح کرد: جهاددانشگاهی استان به واقع توانسته در حوزه معنوی، قرآنی و فرهنگی خوب عمل کند و در این راستا گام های موثری بردارد.
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت و پتانسیل جهاددانشگاهی استان در ترویج برنامه های فرهنگی و قرآنی یادآور شد: برگزاری این چنین جلسات و محافل نورانی در سطح دانشگاه می تواند سبب اشاعه و تعمیق فرهنگ قرآنی در جامعه شود.
رییس جهاددانشگاهی استان نیز در این جلسه اظهار کرد: جهاددانشگاهی به‌عنوان پل ارتباطی میان دانشگاه و جامعه، فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و توجه ویژه‌ای به موضوعات معنوی و قرآنی دارد.
دکتر تاجری رییس جهاددانشگاهی واحد استان طی سال های گذشته به ویژه چند سال اخیر با انجام کارهای گزین و بزرگ و حرکت در مسیر بالندگی و ورود به عرصه‌های مختلف از جمله دینی و قرآنی در کنار فعالیت های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی سعی داشته تا گام هایی موثری را در جهت رشد و اعتلای جامعه بردارد.
وی یادآور شد: توجه به برنامه های دینی و قرآنی یکی اهداف جهاددانشگاهی واحد استان است که به طور مستمر توسط اعضای این مجموعه برنامه ریزی و اجرایی می شود.
گفتنی است، در پایان این مراسم از خادمان، قاریان و مفسرین کلام الله مجید در جلسات جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان تجلیل و تقدیر شد.


نظر شما :