جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی کارگروه صیانت از منابع آب استان شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۹ کد : ۶۸۷ عمومی
طی حکمی از سوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری رییس جهاددانشگاهی واحد استان به عنوان دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی کارگروه صیانت از منابع آب استان منصوب شد.
جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی کارگروه صیانت از منابع آب استان شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، در حال حاضر وضعیت نامناسب منابع آب زیرزمینی و بحران کم آبی در کشور و استان سیستان و بلوچستان بر کسی پوشیده نیست.
سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور نیز با مشکل و معضل بی آبی دست و پنجه نرم می کند و منابع آب های زیرزمینی آن در حال تمام شدن است از این رو طرح هایی جامع به منظور حفاظت و صیانت از منابع آب استان طراحی و تدوین شده است.
طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آب زیر زمینی از جمله طرح هایی است که برای بحران کم آبی و بی آبی استان پیش بینی شده و در حال اجراست.
مجموعه جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان نیز با توجه به دارا بودن ظرفیت و پتانسیل های علمی، آموزشی، فرهنگی،پژوهشی، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در راستای تحقق اهداف طرح صیانت از منابع آب استان با جدیت تلاش می‌کند.
از این رو طی حکمی از سوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری رییس جهاددانشگاهی واحد استان به عنوان دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی کارگروه صیانت از منابع آب استان منصوب شده است.


نظر شما :