راه‌های گسترش همکاری‌های جهاددانشگاهی و اداره کل امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری بررسی شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۶ کد : ۶۴۹ عمومی
راه‌های گسترش همکاری‌های جهاددانشگاهی استان و اداره کل امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری بررسی شد.
راه‌های گسترش همکاری‌های جهاددانشگاهی و اداره کل امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری بررسی شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، پریسا ابراهیم‌پور در بازدید از جهاددانشگاهی و دبیرخانه مشاغل خانگی به منظور بررسی راه‌های همکاری مشترک، اظهار کرد: با کمک جهاددانشگاهی می‌توان یک طرح پژوهشی به منظور توانمندسازی و اشتغال‌زایی زنان روستایی اجرایی کرد.

وی ادامه داد: تسهیل فرایند ثبت‌نام بانوان در سامانه الگوی نوین مشاغل خانگی، اطلاع‌رسانی، معرفی مشاغل خانگی، ثبت‌نام متقاضیان از جمله موارد همکاری مشترک میان جهاددانشگاهی و امور بانوان استانداری خواهد بود.

ابراهیم‌پور بیان کرد: لازم است طرحی پژوهشی در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی در حوزه زنان و خانواده تدوین شده و با یک طرح کاربردی با محوریت بانوان عملیاتی شود.

رییس جهاددانشگاهی استان نیز گفت: این نهاد از تمام ظرفیت‌های موجود جهاددانشگاهی استان برای هرچه بهتر اجرایی شدن طرح‌های مشترک استفاده خواهد کرد.

خلیلی نخستین قدم در مسیر اشتغالزایی را ایجاد فرصت‌های شغلی و آماده سازی افراد برای تبدیل این فرصت‌ها به شغل دانست و عنوان کرد: اشتغال مسیرهای متفاوتی را طی می‌کند و می‌تواند منجر به رشد و تولید شود و جهاددانشگاهی معتقد است تنها ارایه تسهیلات برای ایجاد اشتغال کافی نیست بلکه آموزش، برندسازی، اتصال به بازار و به میدان آوردن برندهای ملی و استانی نیز از مواردی هستند که باید به شکل ویژه مورد توجه قرار گیرند.


نظر شما :