برگزاری دوره تخصصی جوش خطوط لوله‌های فولادی در سیستان و بلوچستان

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۱ کد : ۵۹۳۰ آموزشی
رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری دوره تخصصی جوش خطوط لوله های فولادی در این استان خبر داد.
برگزاری دوره تخصصی جوش خطوط لوله‌های فولادی در سیستان و بلوچستان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان،  دکتر منصور تاجری 19 اسفندماه با اعلام این مطلب اظهار داشت: دوره آموزشی تخصصی جوش خطوط لوله های فولادی جهت ۵۰ تن از فراگیران استان و به منظور تسریع در پروژه گاز رسانی استان برای اولین بار به همت این نهاد و با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و سیصد میلیون ریال با بهره گیری از اساتید پروازی تهران در کارگاه جوش دانشگاه سیستان و بلوچستان و کارگاههای فنی حرفه ای برگزار گردید .

وی ادامه داد: این دوره جوشکاری مختص لوله های فشار قوی بوده و فراگیران توانایی جوشکاری لوله های فشار بالا با سایز ۶ اینچ جوش نفوذی را فرا گرفتند.

 رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: این دوره جوشکاری مطابق استاندارد بین لمللی انجمن جوشکاران اروپا و آمریکا در خصوص خطوط بین شهری شبکه ای انتقال گاز بین شهری بوده و فراگیران  در این دوره به خوبی متبحر و حرفه ای شدند تا بتوانند برای استان هم در خطوط انتقال و هم در گاز کشی منازل خانگی مفید باشند.

دکتر تاجری بیان کرد: در این دوره فراگیران با طی کردن ۲۴۰ ساعت آموزشی تخصصی حرفه ای در تمامی حالت جوشکاری انواع الکترودهای نفوذی زیر نظر اساتید مجرب برتر جوشکاری کشور آموزش دیدند و طی آزمونی که توسط شرکت گاز کشور انجام می شود گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.

 

 

 


نظر شما :