بخش دوم گفت‌وگوی برنامه‌ی تلویزیونی «رادیکال ۳» با رییس جهاددانشگاهی

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۷ کد : ۵۹۰۷ عمومی تاپ خبر
برنامه‌ی تلویزیونی رادیکال ۳، ۲۰ اسفندماه در بخش دوم با حضور دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و با موضوع «جایگاه علم و دانش در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب»، ساعت ۱۹:۲۰ روی آنتن شبکه‌ی سوم سیما می‌رود.
بخش دوم گفت‌وگوی برنامه‌ی تلویزیونی «رادیکال ۳» با رییس جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، برنامه‌ی رادیکال 3، دوشنبه 20 اسفندماه میزبان بخش دوم گفت‌وگو با دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی می باشد و به موضوع "جایگاه علم و دانش در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب" می پردازد.

هم‌چنین در این برنامه در 2 بخش مجزا، نریشن گرافیک‌هایی با موضوع برنامه پخش خواهد شد و در کنار آن، تعدادی از فعالان دانشجویی در مورد بیانیه‌ی گام دوم انقلاب، بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

ویژه‌برنامه‌های رادیکال 3 در این ایام به موضوع بیانیه‌ی گام دوم انقلاب خواهد پرداخت و بخش‌های مختلف بیانیه را با اساتید و دانشجویان، مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

در این برنامه سوالات و نظرات ارسالی بینندگان شبکه سه سیما از اساتید و هیئت علمی دانشگاه ها بررسی خواهد شد و جوانان و دانشجویان پیرامون بیانیه "گام دوم انقلاب" بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

رادیکال 3 کاری از گروه اجتماعی شبکه‌ی سوم است که به نویسندگی رضا کردلو، کارگردانی علی زندیه و اجرای سجاد بلوکات روی آنتن می‌رود.

 

 


( ۲ )

نظر شما :