رییس سازمان برنامه و بودجه کرمانشاه:

عملکرد جهاددانشگاهی کرمانشاه در برگزاری آزمون استخدامی جای تقدیر دارد/ هیچ تخلفی گزارش نشد

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۹ کد : ۵۹۰۳ آموزشی
رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه از عملکرد سازمان جهاد دانشگاهی استان در برگزاری ششمین آزمون سراسری استخدامی دستگاه های اجرایی در استان قدردانی کرد.
عملکرد جهاددانشگاهی کرمانشاه در برگزاری آزمون استخدامی جای تقدیر دارد/ هیچ تخلفی گزارش نشد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، حبیب الله وفایی با اشاره به برگزاری ششمین آزمون سراسری استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در استان همزمان با سراسر کشور، گفت: در این دوره آزمون که روز گذشته 17 اسفند ماه برگزار شد بیش از 227 هزار و 891 داوطلب برای کسب تعداد حدود 4300 مجوز استخدامی در کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی افزود: در استان کرمانشاه نیز 4712 داوطلب شامل2631 مرد و 2081 زن در این آزمون شرکت کرده و برای کسب سهمیه استخدامی دستگاه های اجرایی استان با هم رقابت کردند.

وفایی با اشاره به برگزاری این آزمون توسط جهاد دانشگاهی، گفت: بر اساس تفاهم به عمل آمده از سوی سازمان اداری استخدامی کشور، این دوره آزمون توسط جهاد دانشگاهی در سراسر کشور برگزار شد.

وفایی با ابراز رضایت از نحوه برگزاری این آزمون در استان توسط سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، گفت: بحث نظارت بر اجرای آزمون برعهده ما بود که خوشبختانه طبق گزارش ناظران از تمام حوزه های امتحانی در سطح استان، تمام مراحل آزمون به خوبی و بدون کوچکترین تخلفی انجام شد.

وفایی تصریح کرد: این آزمون در 12 حوزه در شهرستان های کرمانشاه، اسلام آبادغرب و روانسر برگزار شد که خوشبختانه هیچ گزارشی از تخلفات در برگزاری این آزمون نداشته‌ایم.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه با قدردانی از سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه در برگزاری این آزمون گفت: طبق گزارش های رسیده از ناظران می توان گفت عملکرد جهاد دانشگاهی در این آزمون ایده آل بوده  و با توجه به امکانات و وسع موجود عملکرد قابل قبولی داشتند و رضایت کامل خود را از نحوه برگزاری این آزمون اعلام می‌کنیم.

وفایی به شرایط آب و هوایی نامناسب استان در روز برگزاری آزمون اشاره کرد و یادآور شد: به همین خاطر با توجه به سختی تردد در محورهای استان، اجازه داده شد شرکت کنندگان در تمامی حوزه ها تا 80 دقیقه پس از شروع آزمون هم بتوانند سر جلسه آزمون حاضر شوند


( ۲ )

نظر شما :