امشب از شبکه‌ی سوم سیما پخش می‌شود؛

برنامه‌ی تلویزیونی «رادیکال ۳» با حضور رییس جهاددانشگاهی

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۰ کد : ۵۸۹۲ عمومی
برنامه‌ی تلویزیونی رادیکال ۳، امشب در بخش اول با حضور دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و با موضوع «جایگاه علم و دانش در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» ساعت ۱۹:۲۰ روی آنتن شبکه‌ی سوم سیما می‌رود.
برنامه‌ی تلویزیونی «رادیکال ۳» با حضور رییس جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، برنامه‌ی رادیکال 3، امشب (شنبه 18 اسفندماه) میزبان بخش نخست گفت‌وگو با دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی است و به موضوع "جایگاه علم و دانش در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب" می‌پردازد.

هم‌چنین در این برنامه در 2 بخش مجزا، نریشن گرافیک‌هایی با موضوع برنامه پخش خواهد شد و در کنار آن، تعدادی از فعالان دانشجویی در مورد بیانیه‌ی گام دوم انقلاب، بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
ویژه‌برنامه‌های رادیکال 3 در این ایام به موضوع بیانیه‌ی گام دوم انقلاب خواهد پرداخت و بخش‌های مختلف بیانیه را با اساتید و دانشجویان، مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.
در این برنامه سوالات و نظرات ارسالی بینندگان شبکه سه سیما از اساتید و هیئت علمی دانشگاه ها بررسی خواهد شد و جوانان و دانشجویان پیرامون بیانیه "گام دوم انقلاب" بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
رادیکال 3 کاری از گروه اجتماعی شبکه‌ی سوم است که به نویسندگی رضا کردلو، کارگردانی علی زندیه و اجرای سجاد بلوکات روی آنتن می‌رود.

 


( ۵ )

نظر شما :