رییس سازمان برنامه و بودجه استان همدان:

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در استان به خوبی و با نظم خاصی برگزار شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۹ کد : ۵۸۹۱ آموزشی
رییس سازمان برنامه و بودجه همدان با اشاره به برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان توسط جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است که به دور از تشریفات اداری و با وجدان کاری و انضباط خوبی فعالیت می کند و این آزمون به خوبی برگزار شد.
آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در استان به خوبی و با نظم خاصی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، سیداسکندر صیدایی با تاکید بر اینکه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی توسط جهاددانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از مدتها قبل برای برگزاری این دوره از آزمون هماهنگی و برنامه ریزی لازم را انجام داده بود.

 وی افزود: ششمین دوره آزمون استخدامی جمعه ۱۷ اسفندماه- از ساعت ۹ صبح با حضور حدود ۴۰۰۰ نفر به طور رسمی آغاز به کار کرد و ۱۲ ظهر خاتمه یافت.

صیدایی با اشاره به برگزاری این آزمون در ۶ حوزه استان بیان کرد: ششمین دوره آزمون استخدامی در ۶ حوزه همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان و اسدآباد برگزار شد که در شهرستان همدان دو حوزه درنظر گرفته شده بود.

وی تاکید کرد: نظارت بر نحوه برگزاری آزمون بر عهده سازمان برنامه و بودجه بود که از تمامی حوزه ها این نظارت صورت گرفت و خوشبختانه این آزمون در استان همدان به خوبی و با نظم خاصی برگزار شد.


( ۱ )

نظر شما :