رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان:

آزمون استخدامی منظم تر از سال های گذشته برگزار شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۸ کد : ۵۸۸۹ آموزشی
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان با اشاره به برگزاری ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور توسط سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان در این استان گفت: این آزمون امسال در مقایسه با سال های گذشته بهتر و منظم تر در ۹ حوزه امتحانی در استان برگزار شد.
آزمون استخدامی منظم تر از سال های گذشته برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا،  امید حاجتی با اشاره به برگزاری ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور توسط سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان در این استان اظهار کرد: این آزمون امسال در مقایسه با سال های گذشته بهتر و منظم تر در 9 حوزه امتحانی در استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این آزمون در 128 شهر کشور برگزار شد و 262 حوزه، میزبانی این آزمون را بر عهده داشتند، افزود:  مجری برگزاری این آزمون جهاد دانشگاهی کشور و به تبع آن در استانها سازمان جهاد دانشگاهی هر استان بود. همچنین نظارت بر این آزمون در کشور بر عهده سازمان اداری و استخدامی و در استانها سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها بود.

حاجتی با بیان اینکه این آزمون برای استخدام در 20 دستگاه کشوری برگزار شد، تصریح کرد: جهاددانشگاهی تا انتهای این آزمون وظیفه‌ی اعلام چند برابر ظرفیت، معرفی افراد قبول‌شده به دستگاه‌ها، اعلام زمان مصاحبه‌ها در پروفایل اشخاص، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی را از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir بر عهده خواهد داشت.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان عنوان کرد: ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور همزمان با سراسر کشور در 6 شهرستان خوزستان به میزبانی جهاد دانشگاهی برگزار شد. این آزمون در شهرهای اهواز، خرمشهر، بهبهان، ایذه، دزفول و مسجدسلیمان و در 9 حوزه، به میزبانی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد.

وی ادامه داد: تعداد 9 هزار و 500 داوطلب خوزستانی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ثبت نام کرده اند و تعداد 20 دستگاه فوق الذکر در این استخدام سهمیه دارند. در این میان آمار داوطلبین استان خوزستان در آزمون مذکور  به تفکیک تعداد ۳۹۲۱ نفر زن و ۴۳۴۸ نفر مرد در مجموع ۸۲۶۹ نفر زن و مرد بود و از تعداد داوطلبین شرکت کننده در این آزمون براساس مجوزهای استانی، سهمیه مجوزهای استان خوزستان  ۱۹۸ نفر است.


( ۲ )

نظر شما :