استاندارهرمزگان:

۱۷۳ نفر برگزیده این آزمون در ۲۸ نقطه استان به کار گرفته می شوند

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵ کد : ۵۸۷۹ آموزشی
استاندارهرمزگان از ۱۷۳نفری بودن سهم پذیرفته شدگان استان در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در آن خبر داد.
۱۷۳ نفر برگزیده این آزمون در ۲۸ نقطه استان به کار گرفته می شوند

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، فریدون همتی در بازدید از یکی از حوزه های برگزاری اولین دوره از آزمون استخدامی برگزار شده توسط جهاد دانشگاهی عنوان کرد: 173 نفر برگزیده این آزمون در 28 نقطه استان به کار گرفته می شوند.

وی با بیان این که  4هزارو 800نفر مجموع  آمار شرکت کنندگان در استان هرمزگان بوده است، ادامه داد: به عبارتی از میان هر 28 نفر یک داوطلب برگزیده شده و بیشترین شرکت کننده ها بیش از 3هزارو 400 نفر از بندرعباس بوده است.

همتی تصریح کرد: آزمون در 4 نقطه استان از جمله میناب، قشم، بندرلنگه و بندرعباس برگزار شد.

وی بیان کرد: برای تمامی شرکت کنندگان آرزوی توفیق می کنیم و امیدواریم با رقابت سالم و سازنده از میان بیشترین داوطلب بهترین ها و باهوش ترین ها برای دستگاه های اجرایی برگزیده شوند.

استاندار هرمزگان با بیان این که یکی از توفیقات دستگاه های اجرایی داشتن نیروی انسانی توانمند است، عنوان کرد: گاهی نیاز است که هر فرد بیکار به دنبال شغل باشد اما در تمام دنیا برای استخدام شدن در دستگاه های اجرایی به دلیل لزوم ارائه خدمات خوب و آماده سازی بستر برای مردم و اداره کشور باید در چنین آزمون هایی شرکت کند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با برگزاری این آزمون ضمن تقویت بخشی از کمبود نیروی دستگاه های اجرایی بتواند فضای مناسبی را در این دستگاه برای خدمت رسانی به مردم فراهم کند.


( ۳ )

نظر شما :