رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان اعلام کرد:

ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کردستان بدون نقص برگزار شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲ کد : ۵۸۷۷ آموزشی
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: خوشبختانه ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان توسط جهاددانشگاهی به خوبی و بدون نقص برگزار شده است.
ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کردستان بدون نقص برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل ازایسنا، بهرام نصراللهی زاده امروز 17 اسفند در جریان بازدید از روند برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر استان، اظهار کرد: در استان کردستان بالغ بر 4953 نفر داوطلب در سه حوزه مریوان، سقز و سنندج در این آزمون شرکت کرده اند.

وی ضمن اشاره به مطلوب بودن نحوه برگزاری این آزمون توسط جهاددانشگاهی کردستان، عنوان کرد: خوشبختانه ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان توسط جهاددانشگاهی به خوبی و بدون نقص برگزار شده است که این مهم جای تشکر دارد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ادامه افزود: داوطلبانی که نمره قبولی را در این آزمون کسب کنند به مرحله مصاحبه دعوت می شوند.

نصراللهی زاده با بیان این مهم که جهاددانشگاهی استان کردستان توان اجرای برنامه های مهم را در استان دارد، ذکر کرد: اجرای چنین برنامه های مهم و با گستردگی بالا کار دشواری است  که جهاددانشگاهی استان به خوبی توانست آن را اجرایی کند.

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها در خصوص همکاری در برگزاری این آزمون، یادآور شد: جهاددانشگاهی استان کردستان یک نهاد علمی و پژوهشی است و می تواند در روند توسعه این دیار گام های مهمی را بردارد.

گفتنی است، ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 17 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

 

 


( ۴ )

نظر شما :