در نشست شورای علمی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی بررسی شد؛

ارایه عملکرد سال ۱۳۹۷ و چشم‌انداز برنامه‌های آتی SID

۰۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۵ کد : ۵۵۶۸ پژوهشی
بیست‌وششمین نشست شورای علمی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی برگزار شد.
ارایه عملکرد سال ۱۳۹۷ و چشم‌انداز برنامه‌های آتی SID

به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی، در این نشست که صبح امروز (6 اسفند97) در ساختمان دفتر مرکزی جهاددانشگاهی و به ریاست دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی و با حضور اعضای این شورا برگزار شد، گزارش عملکرد یکساله‌ی مرکز ارایه و برنامه‌های آتی آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 دکتر فاطمه عظیم‌زاده رییس مرکز اطلاعات علمی در ابتدای این نشست، گزارشی اجمالی در خصوص فعالیت‌های انجام شده‌ی مرکز در سال 1397 و هم‌چنین از فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی و در دست اجرای این مرکز، گزارش مبسوطی ارایه کرد.

گزارش وضعیت منابع علمی و بانک‌های تحت پوشش، آمار بازدید و مراجعه کاربران و اهم خدمات و سرویس‌های مرکز در سال 1397، مهم‌ترین گزارش‌های ارایه شده بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. هم‌چنین پیشنهاد تغییر برخی از بندهای موجود در مفاد اساس‌نامه، مرکز اطلاعات علمی به منظور بررسی و تایید اعضای شورای علمی ارایه گردید که با کلیات آن موافقت به عمل آمد.

گفتنی است دکتر طیبی ریاست جهاددانشگاهی، دکتر پورعابدی معاون پژوهش و فناوری این نهاد ، دکتر منتظری، دکتر صادق‌محمدی، دکتر قرنفلی و دکتر اصغری  به‌عنوان اعضای شورای علمی مرکز اطلاعات علمی و دکتر عظیم‌زاده به‌عنوان رییس و مهندس مشیدی معاون مرکز اطلاعات علمی، در این نشست حضور داشتند و نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص  فعالیت‌های مرکز ارایه دادند.


نظر شما :