میزبان جهاددانشگاهی زنجان در اختتامیه‌ی یک جشنواره‌ی دانشجویی

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۹ کد : ۵۴۹۷ پژوهشی
آیین اختتامیه چهارمین جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر استان، به منظور معرفی و تجلیل از دانشجویان پژوهشگر، به همت کمیته دانشجویی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری و به میزبانی جهاددانشگاهی استان زنجان برگزار می‌شود.
میزبان جهاددانشگاهی زنجان در اختتامیه‌ی یک جشنواره‌ی دانشجویی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان، چهارمین جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر استان، 6 اسفندماه 97ساعت 15:30 و به میزبانی سالن اجتماعات شهید دانشجو (ابوالفضل نوری) مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار می شود.

جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر استان با هدف معرفی استعدادهای دانشجویی برتر و زمینه‌سازی برای ارتباط صنعت و پژوهشگران دانشجو در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کوچک، ایجاد مشوق‌های لازم و تقویت انگیزه در میان دانشجویان پژوهش‌گر و فن‌آور استان و در نهایت بسترسازی برای حمایت از طرح‌های علمی، پژوهشی و فناوری دانشجویان و تجاری‌سازی آن‌ها برگزار می شود.

علاوه بر اهداف مذکور این جشنواره به دنبال فرهنگ‌سازی در جهت حرکت همه اجزای مجموعه دانشگاهی برای توسعه علمی کشور است. جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر و فناور برتر استان ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان زنجان است.

برگزاری سه دوره جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر استان، از اقدامات ابتکاری جهاددانشگاهی زنجان در عرصه پژوهش و فناوری بود که توانست خلاقیت و تلاش پژوهشگران برتر دانشجو را در زمینه‌های مختلف نشان داده و باعث ایجاد انگیزه در میان دانشجویان شود که امسال این جشنواره با همراهی بنیاد نخبگان استان و جهاددانشگاهی زنجان چهارمین دوره خود را با موفقیت سپری کرده است.


نظر شما :