اعلام فراخوان ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در زنجان

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۹ کد : ۵۲۸۱ فرهنگی
رییس جهاددانشگاهی استان زنجان از اعلام فراخوان ثبت‌نام هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی نشان خواجه نصیرالدین طوسی از ۱۶ بهمن‌ماه امسال در سطح دانشگاه‌های استان خبر داد.
اعلام فراخوان ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در زنجان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان ، کامران جعفری با اشاره به برگزاری هفت دوره از مسابقات مناظره دانشجویی اظهار کرد: ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی از 16 بهمن‌ماه در سطح دانشگاه‌های استان آغاز شده است. 

وی التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار، پرهیز از ورود در نزاع‌های غیرعلمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به روز‌آمدی و کارآیی مباحث، نقل‌ها و منابع، اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات را از جمله خط‌مشی‌های این مسابقات دانست و افزود: این مسابقات با هدف تمرین و تقویت فعالیت‌های گروهی منسجم و هدفمند، رشد و شکوفایی فرهنگ گفت‌و‌گو، زمینه‌سازی برای شکل‌گیری تفکر خلاق و نقاد در بین دانشجویان و ایجاد انگیزه در جامعه برای گرایش به ارتقای دانش و آگاهی برگزار می‌شود. 

رییس جهاددانشگاهی استان زنجان ادامه داد: تشکیل تیم چهار نفره مناظره، انتخاب دو نفر عضو محقق، دو عضو مناظره‌کننده، معرفی یک نفر از اعضای هیئت‌علمی به عنوان سرپرست گروه و داشتن آگاهی و اطلاعات نسبت به آیین‌نامه‌های برگزاری داوری، از جمله شرایط لازم برای شرکت در مسابقات ملی مناظره دانشجویی است. 

وی با بیان اینکه مسابقات مناظره دانشجویی در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات علاوه بر صدور گواهی‌نامه برای همه تیم‌های شرکت‌کننده، به تیم‌های برتر استانی که به مرحله منطقه‌ای نیز راه خواهند یافت، جوایزی نفیس اهدا خواهد شد. 

جعفری اظهار کرد: شرایط حضور در مسابقات، دانشجو بودن است و همه دانشجویان مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. 

وی گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات می‌توانند با شمارهای تلفن 33035300 و 33035301 تماس حاصل کنند.

 

 


نظر شما :