نشست باشگاه دانشجویان حامیان محیط‌زیست منطقه‌ی ۸ کشور برگزار شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۸:۳۳ کد : ۵۲۵۲ فرهنگی
چهارمین نشست نمایندگان گروه‌های دانشجویی حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی منطقه ۸ کشور، ۱۳ بهمن، با حضور نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های یزد، کاشان، شهرکرد، آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.
نشست باشگاه دانشجویان حامیان محیط‌زیست منطقه‌ی ۸ کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، مهندس تیموری رئیس واحد صنعتی اصفهان گفت: فعالیت‌های دانشجویی همیشه ارزشمند و قابل تقدیر است حال اگر این فعالیت‌ها در راستای حفاظت محیط‌زیست که یک مسئله عمومی و عام‌المنفعه است از ارزش ویژه‌ای برخوردار است.
همچنین مسوول سازمان دانشجویان جهاد صنعتی اصفهان، با بیان این مطلب که جهاددانشگاهی از طرح‌های پیشنهادی، حمایت و استقبال می‌کند افزود: این نشست‌ها باعث هم‌افزایی، تقویت اراده و همدلی بیشتر شده و حضور دانشجویان از عامل اصل حرکت‌های محیط زیستی است.
ابراهیم کمالی به تبیین اهداف باشگاه و آموزه‌های نشست سالانه در بابلسر پرداخت و مفاد کارگروه‌های آب، پسماند و اکوتوریسم باشگاه را بیان کرد.
گفتنی است، اجرای برنامه‌های مشترک توسط انجمن‌ها و کانون‌ها در سال آینده، نقدی بر اقامت گاه بوم گردی استان‌های یزد، شهرکرد و اصفهان در جهت توسعه اکوتوریسم در منطقه 8، تهیه نشریه حوضه تالاب گاوخونی با عنوان «سراب تا پایاب»، خلق ایده و ارائه راهکارهای کاربردی در حوزه پسماند، آب و اکوتوریسم با مشورت کارشناسان، شناسایی کانون‌ها و انجمن‌ها علمی فعال در منطقه و دعوت ایشان در جلسات آینده، بازدید از میراث فرهنگی و ابنیه تاریخی اصفهان و حضور در همایش تالاب بین‌المللی گاوخونی از جمله مصوبات و برنامه‌های این نشست یک‌روزه بود.


نظر شما :