بازدید نماینده مردم خوی در مجلس از جهاددانشگاهی شهرستان

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۲ کد : ۵۲۱۹ عمومی
نماینده مردم خوی در مجلس ضمن بازدید از جهاددانشگاهی شهرستان خوی گفت: ساختمانی متناسب با شان و فعالیت های جهاددانشگاهی خوی در نظر گرفته شود.
بازدید نماینده مردم خوی در مجلس از جهاددانشگاهی شهرستان

به گزارش روابط عمومی  واحد آذربایجان غربی، سید تقی کبیری در بازدید از جهاددانشگاهی شهرستان خوی با اشاره به فعالیت های ارزشمند علمی و پژوهشی جهاددانشگاهی در سطوح ملی و بین المللی اظهار کرد: فضای فیزیکی فعلی ساختمان جهاد دانشگاهی خوی متناسب برای پاسخگوی به نیازها و فعالیت های جهاد دانشگاهی نیست و ضرورت دارد با همکاری سایر دستگاه ها و مسوولان ساختمانی متناسب با این فعالیت ها در نظر گرفته شود.

کبیری در بازدید از بخش های مختلف جهاد دانشگاهی خوی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و آموزش های علمی و بخش های فرهنگی از جمله ایسنا و ایکنا  ثمر بخش توسط این مجموعه در شهرستان اظهارکرد:باید مشکل ساختمان جهاددانشگاهی خوی از سال ها پیش حل و فصل می شد لیکن برای حل مشکل ساختمان و فضای فیزیکی این مجموعه نهایت تلاشم را بکار خواهم گرفت.

نماینده مردم خوی در خانه ملت طی تماس تلفنی با مسوولان ستانی و شهرستانی خواستار حل مشکل ساختمان جهاددانشگاهی خوی شد و دستورات لازم را صادر کرد.

میرعابدی مدیر مرکز جهاد دانشگاهی خوی نیز در این بازدید با اشاره به تلاش های این مجموعه در راستای آموزش های تخصصی کوتاه مدت اظهار کرد: با استفاده از اساتید مجرب و خبره ، جهاد دانشگاهی در آموزش های تخصصی کوتاه مدت پیشرو و پیشگام می باشد.

وی افزود: این مرکز با تلاش های جهاد گونه، عبارت "ما می توانیم" را با حداقل امکانات بصورت علمی و در قالب های تخصصی ارائه می کند.

میرعابدی با توجه به گستردگی و کیفیت آموزش ها و حرکت های علمی جهاد دانشگاهی خواستار حل مشکل فضای فیزیکی ساختمان جهاددانشگاهی مرکز خوی شد و گفت: فضای فعلی ساختمان جهاد دانشگاهی پاسخگوی نیازهای این مجموعه نیست.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف جهاد دانشگاهی بازدید و از نزدیک در جریان تلاش ها و فعالیت های علمی و پژوهشی این مجموعه قرار گرفت.

گفتنی است، اخیرا طی نامه نگاریهای بعمل امده سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با مسوولان استانی و شهرستانی توافقاتی در خصوص اختصاص مکان های بلا استفاده دولتی به این نهاد جهت تعمیق و توسعه فعالیتهای فرهنگی، آموزشی، کارآفرینی و علمی این نهاد در شهرستان ها صورت گرفته است.


( ۱ )

نظر شما :