در راستای ساخت نیروگاه خورشیدی صورت گرفت؛

همکاری سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شرکت آلمانی TDHM

۰۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۰ کد : ۴۹۹۳ پژوهشی
نشست همکاری مشترک سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شرکت آلمانی TDHM در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری نیروگاه خورشیدی برگزار شد.
همکاری سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با شرکت آلمانی TDHM

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی، شرکت آلمانی TDHM در زمینه سرمایه‌گذاری و ساخت نیروگاه خورشیدی 7 مگاوات با این سازمان همکاری می‌نماید.
کارشناسان این شرکت آلمانی ضمن بازدید از سازمان خواجه نصیرالدین طوسی، نشستی باحضور دکتر اصغری رییس این سازمان و دکتر روزبهانی معاون پژوهشی آن با اهم توانمندی‌ها و فعالیت‌های سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی آشنا شده و برای همکاری و سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کردند.
دکتر اصغری طی سخنانی ساختار کلی جهاددانشگاهی و فعالیت‌های پژوهشی سازمان‌ها و واحدها و پژوهشکده‌های مختلف جهاددانشگاهی را توضیح دادند و دکتر روزبهانی از اهم فعالیت‌های سازمان خواجه نصیر و همچنین مراحل ساخت نیروگاه خورشیدی 7 مگاوات و پیشرفت آن اطلاعاتی در اختیار اعضای جلسه گذاشتند.
همچنین مقرر شد تا اواخر ماه فوریه شرکت آلمانی دستورالعمل برای تامین سرمایه نیروگاه مذکور و همچنین مذاکره با چند شرکت آلمانی مطرح در زمینه انتقال دانش فنی ساخت اینورتر خورشیدی را ارائه نماید.
گفتنی است؛ زمینه‌های فعالیت شرکت آلمانی TDHM مشاوره، نظارت، اجرا و تامین سرمایه نیروگاه‌های تجدید پذیر و ریز شبکه‌های هوشمند می‌باشد.


نظر شما :