همایش بانوان نوآفرین در شهرستان محلات برگزار می شود

۰۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۲ کد : ۴۹۶۷ تجاری سازی و اشتغال
به همت مرکز رشد واحدهای فناور همایش بانوان نوآفرین در شهرستان محلات برگزار می شود.
همایش بانوان نوآفرین در شهرستان محلات برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، به همت مرکز رشد واحد های فناور جهاد دانشگاهی شهرستان محلات، همزمان با خجسته میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن و روز مادر، نخستین همایش انگیزشی بانوان شهرستان محلات با عنوان «بانوان نوآفرین» را با حضور بانوان موفق ملی در حوزه های مختلف اجتماعی، هنری و اقتصادی برگزار می کند.

قاسم براتی معاون فناوری مرکز رشد واحدهای فناور محلات و نیم ور عنوان کرد : همایش بانوان نوآفرین فرصتی برای آموختن و به اشتراک گذاشتن تجربیات تلخ و شیرین بانوان در مسیر پر فراز و نشیب کسب و کارهایشان  است.

براتی افزود : هدف همایش بانوان نوآفرین ارائه الگوهای مناسب در زمینه های مختلف به منظور افزایش خودباوری و ایجاد انگیزه برای روبرو شدن با چالش های اقتصادی و اجتماعی می باشد.

 وی تصریح کرد : مرکز رشد واحدهای فناور محلات و نیم ور  در نظر دارد با حضور چهره های مطرح در همایش بانوان نوآفرین ، این رویداد را به بستری مناسب برای رشد و پیشرفت در فضای اجتماعی تبدیل نماید وشرکت کنندگان در این همایش با برترین مدیران و متخصصان زن حوزه های مختلف آشنا شده و از توانمندی های آنان بهره مند گردند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز ثبت نام در این همایش به آدرس زیر مراجعه کنند.

www.MahallatRoshd.ir/hbn

 

 


نظر شما :