حضور شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم‌وفناوری البرز در یک نمایشگاه بین‌المللی

۰۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۸ کد : ۴۹۵۲ پژوهشی
شرکت‌های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز توانستند توانمندی‌ها و دستاوردهای فناورانه‌ی خود را در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت تهران در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهند.
حضور شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم‌وفناوری البرز در یک نمایشگاه بین‌المللی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ، نمایشگاه رنگ و رزین تهران (IPCC) مهم ترین و برجسته ترین رویداد حوزه رنگ و پوشش در تمام منطقه خاورمیانه است. در طول هفده دوره برگزاری، این نمایشگاه همواره مورد توجه فعال ترین دست اندرکاران زمینه تخصصی مربوطه قرار گرفته تا ضمن معرفی جدیدترین دستاوردها، بتواند محصولات و نوآوری های خود را به خاور میانه و بازارهای بزرگتر جهانی ارایه کند.

ایران با توجه به موقعیت سیاسی منحصر به فرد، و بستر رو به رشد اقتصادی اش، نیاز ویژه ای به تولیدات رنگ، رزین، و پوشش های صنعتی دارد. روند صنعتی سازی درونی کشور نیز نیاز به محصولات فوق الذکر را تشدید گرده است.

این نمایشگاه صنایعی مانند، انواع رزین مواد شیمیایی و مواد خام ،تولید کنندگان انواع رنگ ها و پوشش های با کاربری (ساختمانی، صنعتی، خودرویی و ...) ،کامپوزیت ها، تولید کنندگان مواد و پوششهای کامپوزیتی، سازندگان قطعات کامپوزیتی، تجهیزات ایمنی و بازیافت، نانو پوششها، فرایند ها و پوشش های نوین، انواع چسب های صنعتی و عمومی و... را در برمی گیرد.

 شرکت های  فرازپایه البرز فناور فعال در زمینه عایق رطوبتی کوپلیمری سبز  و گنجینه افزار صبا فعال در زمینه تولید ظروف و قطعات هاردآنودایز ، بعنوان شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز  در این رویداد حضور فعال و موثر داشتند .

گفتنی است، این نمایشگاه از 3 تا 6 بهمن در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود  و علاقه مندان می توانند از دستاوردها و فعالیت شرکت های عضو پارک (سالن 27 غرفه  شماره 14 و 30) بازدید نمایند.


نظر شما :