معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان:

ایسنا رسانه‌ای مرجع ،امیدبخش و مورد وثوق مردم

۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۴ کد : ۴۵۸۷ عمومی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: ایسنا رسانه‌ای مرجع ،امیدبخش و مورد وثوق مردم است.
ایسنا رسانه‌ای مرجع ،امیدبخش و مورد وثوق مردم

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، حشمت‌الله عسگری در بازدید از خبرگزاری ایسنا و در نشست با رئیس و معاونان جهاددانشگاهی این استان، بر لزوم استفاده دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت‌های پیدا و پنهان رسانه‌ها تاکید و اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا یکی از بانفوذترین رسانه‌های مرجع در سطح ملی و بین‌المللی است.

وی از ایسنا به مثابه یک رسانه امیدبخش و مورد وثوق مخاطبان نام برد و تصریح کرد: ایسنا از رسانه‌های مرجع و با سابقه کشور است و سابقه روشن و مبرهنی در امر اطلاع‌رسانی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با بیان اینکه این خبرگزاری مسائل روز را به‌صورت علمی و دغدغه‌مند پیگیری می‌کند افزود: ایسنا در استان سمنان در راستای کمک به تامین منافع عمومی و توسعه استان رویکرد حرفه‌ای و متعهدانه‌ای داشته که جای تقدیر دارد.

وی از ایسنای سمنان به عنوان یکی از موفق‌ترین رسانه‌های استان نام برد و بیان کرد: این رسانه بدون دامن‌زدن و ورود به برخی مسائل حاشیه‌ای به کار و رسالت حرفه‌ای و علمی در حوزه خبر و ارتباطات پرداخته است.

دکتر عسگری با اشاره به پیشینه و سابقه درخشان جهاددانشگاهی در بخش‌های مختلف گفت: از یک رسانه برآمده از دستگاهی همچون جهاددانشگاهی نیز همین انتظار می‌رود.

وی جهاددانشگاهی را از نهادهای پرافتخار برآمده از متن انقلاب برشمرد و اضافه کرد: عملکرد موفق این نهاد در حوزه‌های علمی ، پژوهشی و رسانه‌ای، خود شاهدی بر عملکرد درخشان این نهاد انقلابی است که دستاوردهای منحصربه‌فردی در حوزه‌های علمی داشته و از نهادهای سرآمد محسوب می‌شود.

وی حضور مسوولان در رسانه‌ها و پاسخگویی آنها به اصحاب رسانه را امری ضروری خواند و گفت: مسوولان باید با بهره‌گیری از این ظرفیت به طرح موضوع در رسانه‌ها و خصوصا رسانه‌های مرجع و مورد اعتماد مردم بپردازند و خدمات دولت و نظام را تبیین کنند.


نظر شما :