با هدف توسعه بازار های بین المللی؛

نشست شرکت ها ی سرمایه پذیر پارک علم و فناوری کرمانشاه با فعال حوزه صادرات برگزار شد

۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۷ کد : ۴۵۸۵ تجاری سازی و اشتغال
نشست مشترک هسته ها وشرکت ها ی سرمایه پذیر پارک علم و فناوری کرمانشاه با دکتر ابراهیمی مدیر عامل شرکت unifirstدر امارات و فعال حوزه صادرات ۱۹دی ماه در سالن شهید نوروز نژاد برگزار شد.
نشست شرکت ها ی سرمایه پذیر پارک علم و فناوری کرمانشاه با فعال حوزه صادرات برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم وفناوری کرمانشاه وابسته به جهاددانشگاهی، دکتر صبا امیری مسوول دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان اینکه یکی از ضعف های فضای اکوسیستم کارآفرینی کمبود سرمایه گذاری های جسورانه (vc)  و توسعه  بازار بین الملل است، گفت تقویت کسب و کارهای فناورانه در استان نیازمند ایفای نقش بخش های مختلف از جمله نیروی انسانی، زیر ساخت های سرمایه گذاری وعلمی ، خلاقیت با محوریت ساختارهای علم و فناوری است .

امیری افزود: دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری کرمانشاه با هدف ارتباط دهی موثر بین سرمایه گذاران جسور و واحد های فناور و دانش بنیان و توسعه منابع مالی برای این شرکت ها برنامه های مختلفی تدوین کرده است که نشست امروز با این رویکرد برگزار شد.

وی ادامه داد : در این جلسه تعدادی از شرکت های متقاضی ورود به بازار های بین المللی و جذب سرمایه به معرفی ظرفیت ها و چالش های خود پرداختند .

در این نشست دکتر ابراهیمی به بیان تجربیات خود در عرصه ملی و بین المللی جهت تسهیل فرایند فروش و توسعه بازار پرداخت . مقرر شد در نشست های تخصصی  بعدی مباحث مطرح شده پیگیری شود.


نظر شما :