امضای تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و شرکت گاز استان

۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۹ کد : ۴۵۵۷ عمومی
به منظور توسعه کمی و کیفی همکاری ‏ها، جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و شرکت گاز استان،تفاهم نامه‌ای امضا کردند.
امضای تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و شرکت گاز استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، این تفاهم‏نامه در زمینه‏های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجرائی، 17 دی ماه در 5 ماده به مدت دو سال منعقد شده است.

مساعدت در تدوین، برنامه‏ریزی و اجرای طرح‏های آموزشی شرکت گاز، تشریک مساعی در اجرا و توسعه‏ی کیفی و کمی طرح‏های پژوهشی، برنامه‏های اجرائی در راستای برنامه‏ها و اهداف دو طرف، طراحی، تدوین و اجرای برنامه‏های فرهنگی ـ ترویجی، خانواده‏ی پرسنل، مشتریان و مصرف‏کنندگان شرکت گاز، از جمله زمینه‏های همکاری دو طرف می‏باشد.

در این تفاهم ‏نامه که به امضای مرتضی تیموری‏ رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و سیدمصطفی علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان رسیده، برگزاری دوره‏های آموزشی کوتاه‏مدت و بلندمدت حضوری و غیرحضوری، برگزاری همایش، سمینارها و برنامه‏های آموزشی و فرهنگی همچنین اجرای طرح‏های پژوهشی آماری و نظرسنجی، آزمون، ارزیابی و رتبه‏بندی ویژه‏ی شرکت گاز استان مورد توافق قرار گرفته است.

از دیگر موارد این تفاهم‏نامه می‏توان به تهیه، تدوین، چاپ و انتشار کاتالوگ، بروشور، جزوه و کتاب در زمینه‏های مختلف، استفاده از توانمندی‏ها و امکانات دو طرف، ارائه‏ی تخفیف به کارکنان و خانواده‏ی شرکت گاز استان به منظور استفاده از خدمات آموزشی و ایجاد بستر مناسب به منظور بهره‏مندی شرکت گاز استان از توانمندی و تجارب سایر واحدهای جهاددانشگاهی کشور اشاره نمود.


نظر شما :