توسط جهاددانشگاهی گلستان صورت می‌گیرد؛

مستندسازی فرصت‌های جدید شغلی‌ ‌در‌استان

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۰۸ کد : ۴۴۶۸ تجاری سازی و اشتغال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از آغاز طرح راستی‌آزمایی و مستندسازی فرصت‌های جدید شغلی ایجاد شده در استان توسط جهاددانشگاهی خبر داد.
مستندسازی فرصت‌های جدید شغلی‌ ‌در‌استان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان، انجام اموراجرایی پژوهشی، تحلیلی و ارایه گزارش بازدید و نظارت بر مشاغل سامانه رصد در سال ۱۳۹7 به منظور راستی آزمایی تعداد  یک هزار نفر از شاغلین ثبت شده در این سامانه،  بر اساس فرمت و دستورالعملهای موجود در بازه زمانی تعیین شده توسط کارشناسان خبره  و مورد تایید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  گلستان به جهاددانشگاهی این استان واگذار شد.

سعید مازندرانی  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز به کار  طرحِ راستی‌آزمایی و مستندسازی فرصت های جدید شغلی ایجاد شده از تاریخ  15 دی ماه سالجاری در استان توسط جهاددانشگاهی استان گلستان خبر داد.

وی در نشست مشترک انجام شده با جهاد دانشگاهی افزود: در این طرح طبق برنامه زمانبندی شده و با بکارگیری روش های علمی و مستند، وضعیت شاغلین ثبت شده در سامانه رصد توسط جهاد دانشگاهی استان، اعتبارسنجی و راستی آزمایی خواهد شد.

مازندرانی بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف اجرای طرح راستی آزمایی، ارائه عملکرد روشن و اطمینان بخش در زمینه اشتغال استان است.

 این قرارداد به واسطه عملکرد موفق جهاددانشگاهی واحد گلستان در سال گذشته، مجدداً برای سال 97 به این نهاد واگذار شد.

 نتایج به دست آمده در سال 96 به صورت محرمانه در اختیار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قرار گرفت.

مقرر است، علاوه بر راستی آزمایی، تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی سامانه مذکور نیز انجام پذیرد.


( ۱ )

نظر شما :