غرفه جهاددانشگاهی خوزستان، غرفه برتر هفته پژوهش/ انتخاب ۲ جهادگر به عنوان پژوهشگر برتر استان

۰۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۲ کد : ۴۳۲۵ پژوهشی
غرفه سازمان جهاددانشگاهی خوزستان به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری انتخاب شد و دو نفر از اعضای هیات علمی جهاد دانشگاهی خوزستان نیز به عنوان پژوهشگر برتر سال ۹۷ استان خوزستان معرفی شدند.
غرفه جهاددانشگاهی خوزستان، غرفه برتر هفته پژوهش/ انتخاب ۲ جهادگر به عنوان پژوهشگر برتر استان

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 97 در خوزستان که پنجم دی‌ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، غرفه جهادانشگاهی خوزستان به عنوان غرفه برتر در این نمایشگاه انتخاب شد.

همچنین دکتر حسن محمدی‌مجد مدیر پروژه تدوین دانش فنی و ساخت مته‌های حفاری جهاد دانشگاهی خوزستان و دکتر سیدجعفر سقانژاد، عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی خوزستان نیز به عنوان فناور و پژوهشگر برتر سال 97 استان خوزستان انتخاب شدند.

گفتنی است؛ نمایشگاه هفته پژوهش و فن بازار خوزستان امسال با حضور 21 سازمان شامل دانشگاه‌ها و برخی دستگاه‌ها برپا شد. در بخش فن بازار 26 شرکت فناور و استارتاپ حضور داشتند. در بخش خانه بازار آن 20 نفر از کارآفرینان کسب و کارهای خانگی حاضر بودند و در مجموع نزدیک به 46 هسته فناور و کارآفرین در فن بازار حضور داشتند.


نظر شما :