مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر تخصصی علوم پزشکی جهاددانشگاهی برگزار شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۱ کد : ۴۱۴ پژوهشی
مراسم تکریم دکتر قدرت‌ا... شاکری‌نژاد مدیرکل سابق و معارفه دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید مدیرکل جدید دفتر تخصصی علوم پزشکی جهاددانشگاهی امروز، ۲۴ اردیبهشت در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر تخصصی علوم پزشکی جهاددانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مراسم تکریم دکتر قدرت‌ا... شاکری‌نژاد مدیرکل سابق و معارفه دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید مدیرکل جدید دفتر تخصصی علوم پزشکی معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس، دکتر محمدرضا پورعابدی معاونت پژوهشی و سایر مسوولان این نهاد برگزار شد.
دکتر طیبی در این مراسم اظهار کرد: حوزه پزشکی حوزه با اهمیتی است و فعالیت در این حوزه نیز توسعه ی خوبی در جهاددانشگاهی پیدا کرده است و کارهای ارزنده ای انجام شده است که قدرت تبدیل شدن به برند در سطح بین المللی را دارد.
وی افزود: کار دفتر تخصصی علوم پزشکی این است که نظارتی داشته باشد تا کارها تخصصی تر انجام شودو پژوهش و مقاله در خدمت توسعه و فناوری قرار گیرد.
در ادامه دکتر پورعابدی به بیان تغییرات ایجاد شده در معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی و دلایل ایجاد دفاتر تخصصی در این معاونت پرداخت و گفت: بحث بازدید میدانی از فعالیت های پژوهشی واحدها بسیار مهم است که در حوزه پزشکی این کار توسط دکتر شاکری نژاد انجام شد.
وی افزود: در رابطه با گرفتن مجوز توسط واحدهای استانی برای انجام کار در حوزه پژوهشی کارهای خوبی انجام شده است.
همچنین دکتر شاکری نژاد تصریح کرد: تا کنون در حوزه پزشکی از 18 واحد بازدید و ساختارها مشخص شده و 5 واحد نیز باقی مانده است.
وی ادامه داد: برنامه توسعه ششم نقطه درخشانی در فعالیت های جهاددانشگاهی است و خط و مشی واحدها با این برنامه مشخص می شود و این کار بسیار ارزنده ای است.
دکتر شاکری نژاد بیان کرد: در حال حاضر 38 تصویب شده و 28 طرح افتتاح و 57 طرح در در دست اجرا می باشد. 13 جلسه شورای تشکیلات و برنامه های پزشکی برگزار شده و خروجی آن 25 مصوبه و تصویب 8 ساختار پژوهشکده (1 مورد)، مرکز خدمات تخصصی (3 مورد) و گروه پژوهشی(4 مورد) بوده است.
گفتنی است، در پایان مراسم از دکتر شاکری نژاد تقدیر و حکم دکتر اسماعیلی جاوید به وی اعطا شد.
 


نظر شما :