انعقاد قرارداد آموزشی با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان؛

۵ هزار دهیار از برنامه های آموزشی جهاددانشگاهی استان بهره مند می شوند

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶ کد : ۳۹۱ آموزشی
قرارداد آموزشی منعقد شده با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان در سال ۱۳۹۶ به طور کامل اجرایی و قرارداد آموزشی جهت اجرای دوره های جدید در سال ۱۳۹۷ با این دفتر منعقد شد.
۵ هزار دهیار از برنامه های آموزشی جهاددانشگاهی استان بهره مند می شوند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد همدان گفت: قرارداد آموزشی منعقد شده با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان در سال 1396 بطور کامل اجرایی شد و قرارداد آموزشی جهت اجرای دوره های جدید در سال 1397 با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان منعقد گردید.
عباس محبیان با اشاره به برگزاری 7 عنوان دوره در سال 1396 و حضور بالغ بر 2900 نفر در این دوره ها، اظهار کرد: در سال گذشته 2100 نفر از اعضای شورای اسلامی روستاها نیز علاوه بر دهیاران و مسوولان مالی از دوره های آموزشی جهاددانشگاهی بهره مند شدند.
وی افزود: آزمون مکاتبه ای دهیاران نیز بر اساس تقویم اعلام شده در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد که تمامی دهیاران استان در آن شرکت خواهند کرد.
محبیان در مورد جزییات قرارداد سال 1397 گفت: بر اساس این قرارداد 10 عنوان دوره به عنوان برنامه آموزشی دهیاران در نظر گرفته شده است و تعداد 5000 نفر از آموزش های این دوره ها بهره مند خواهند شد.
وی در ادامه یادآور شد، بر اساس سیاست های جهاددانشگاهی در جهت رفاه و آسایش شرکت کنندگان این دوره ها همانند سال های گذشته در مراکز شهرستان ها برگزار می گردد.
 


نظر شما :