برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۲ کد : ۳۷۵ آموزشی
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از آغاز برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان های مختلف این استان خبر داد.
برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، نیما مالکی 23 اردیبهشت ماه با اعلام این خبر افزود: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی ویژه کارکنان این اداره کل کرده است.

وی با بیان اینکه تعداد 7 دوره آموزشی(ضمن خدمت) برای کارکنان این اداره کل از 22 اردیبهشت ماه آغاز شده است، تصریح کرد: در این دوره های آموزشی بیش از 400 نیروی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان شرکت می کنند.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: این دوره های آموزشی در شهرستان‌های مختلف استان از جمله خاش، زابل، سراوان، زاهدان و زابل برگزار می شود.

مالکی مفاهیم دولت الکترونیک، مهارت حرفه‌ای و اداری کار با رایانه، خلاصه سازی مکاتبات و نوشته های اداری، اخلاق فردی و اجتماعی و اداری ، اقتصاد مقاومتی، آیین نگارش و مکاتبات اداری و مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی را از جمله دوره های آموزشی ویژه کارکنان این اداره کل برشمرد.

وی بیان داشت: به افرادی که در آزمون پایانی دوره‌ها حائز نمره قبولی شوند گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

 


نظر شما :