تخفیف ۴۰ درصدی دوره های آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی به مناسبت روز دانشجو

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۰ کد : ۳۷۰۰ آموزشی
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی از تخفیف ۴۰ درصدی دوره های آموزشی مراکز آموزش کوتاه مدت این نهاد به دانشجویان به مناسبت روز دانشجو خبر داد.
تخفیف ۴۰ درصدی دوره های آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، مریم یزدان پناه با تبریک روز دانشجو اظهار کرد: دانشجویان از 16 آذر به مدت یک ماه می توانند جهت نام نویسی در دوره های آموزشی جهاددانشگاهی اقدام کنند و از تخفیف 40 درصدی بهره مند شوند.

وی ادامه داد: به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی جهاددانشگاهی گواهینامه معتبر اعطا می شود.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی توضیح داد: آموزش‌های جهاددانشگاهی با هدف تقویت منابع‌ انسانی متخصص و متناسب سازی قابلیت‌های تخصصی افراد با نیازهای تخصصی‌ کشور بنیان نهاده شده تا در سایه آن کارآیی‌های لازم برای پذیرش و ایفای موثر وظایف اجتماعی و شغلی کسب گردد.

وی با اشاره به محورها و زمینه‌های اصلی آموزش در جهاددانشگاهی گفت: آموزش‌های‌ تخصصی پیشرفته، تخصصی‌‌ و آموزش‌های عمومی- مهارتی در زمینه های مختلف علوم انسانی، فنی مهندسی، پزشکی، هنر و ... ارائه می شود.

یزدان پناه ادامه داد: حوزه آموزش جهاددانشگاهی گسترده‌ترین و پیشرفته‌ترین شبکه آموزشی در سراسر کشور است که طراحی، تدوین و تصویب بیش از 700 عنوان دوره در 7 گروه آموزشی تخصصی از جمله اقدامات در این زمینه است.

وی به کارگیری فن‌آوری‌های آموزشی روز و برخورداری از سامانه یکپارچه آموزش‌های مجازی، تولید بسته‌های‌آموزشی تخصصی استاندارد در گروه‌های آموزشی مختلف، بومی‌سازی ‌‌مدل ‌آموزش‌های ‌بین‌المللی در ایران جایگزین شرکت‌های خارجی، ارائه فعالیت‌های آموزشی دانش‌محور، مهارت محور، پژوهش‌محور، شغل محور و محصول محور، ارتباط با مراکز آموزش‌های بین‌المللی عالی و تخصصی پیشرفته و صدور گواهی مشترک را از قابلیت های این حوزه ذکر کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس نیازسنجی مستمر در سطح جامعه و دستگاه‌های اجرایی و تدوین دوره‌های جدید بر اساس نیاز بازار کار در دستور کار قرار دارد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی گفت: دانشجویان علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی این نهاد به مرکز آموزش تخصصی بجنورد به آدرس خیابان امیریه شمالی، کوچه شهید امامی 13 با شماره تماس 32223737، مرکز آموزش شیروان به آدرس خیابان امام رضا(ع)، درمانگاه صحت طبقه چهارم با شماره تماس 36346308 و مرکز آموزش اسفراین به آدرس خیابان طالقانی، نبش طالقانی 26 با شماره تماس 37226046 مراجعه نمایند.   


( ۲ )

نظر شما :