امام جمعه موقت لامرد تاکید کرد:

اهمیت آموزش های جهاددانشگاهی در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۵ کد : ۳۶۹۹ عمومی
حجت‌الاسلام سیدابوالحسن علوی تاکیدکرد: جهاددانشگاهی از اول انقلاب تا به امروز خدمات و فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده و روزبه‌روز در حال پیشرفت و ترقی جهت آبادانی این مرزوبوم است.
اهمیت آموزش های جهاددانشگاهی در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس، حجت‌الاسلام سیدابوالحسن علوی امام جمعه موقت لامرد 13 آذرماه در نشست با مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی این شهرستان با فعالیت‌ها و عملکرد این مرکز آشنا شد.

امام جمعه موقت لامرد دراین نشست ضمن استقبال از خدمات صورت گرفته توسط جهاد دانشگاهی اظهار داشت: آموزش دادن در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان بسیار کار مفید و ارزشمندی است و اثرات بی‌شماری در مسایل اجتماعی و فرهنگی به دنبال دارد.

حجت‌الاسلام سیدابوالحسن علوی افزود: جهاددانشگاهی از اول انقلاب تا به امروز خدمات و فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده و روزبه‌روز در حال پیشرفت و ترقی جهت آبادانی این مرزوبوم است.

وی ضمن تشویق کارکنان و مسوولان این نهاد نسبت به انجام امورات مردم، گفت: هر کار و عملی که موجب خرسندی و رضایت مردم باشد را در دستور کار قرار بدهید و بنده نیز حمایت می‌کنم.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد ضمن معرفی جهاد دانشگاهی گفت: این نهاد در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و اشتغال مشغول فعالیت است.

وی افزود: مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد، در سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد و آموزش‌های تخصصی و عمومی را ویژه شهروندان در دستور کار خود قرارداد.

علیپور با اشاره به اینکه تاکنون توسط این مرکز دانش‌آموختگان زیادی به جامعه تحویل داده‌شده که شاهد اشتغال آن‌ها در عرصه خدمت، صنعت و دانشگاه هستیم، گفت: با توجه به کوتاه‌مدت و فشرده بودن دوره‌ها، زمان کمتری نسبت به یادگیری و استفاده از دوره‌ها به طول می‌انجامد و بهره‌وری بیشتری دارد.

علی‌پور گفت: کیفیت و تخصص در آموزش یکی از شاخصه‌های مهم مراکز جهاددانشگاهی می‌باشد و جهاددانشگاهی این ظرفیت را دارد که کل شهرستان و منطقه جنوب استان را تحت پوشش قرار بدهد و می‌تواند فراگیران بیشتری جذب کند.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی لامرد با اشاره به این که حمایت از جهاددانشگاهی باعث پیشرفت شهرستان می‌شود، بیان کرد: برگزاری ششمین آزمون استخدامی کارکنان دولت، توسط جهاددانشگاهی برای اولین بار در شهرستان لامرد انجام می‌شود.

 


نظر شما :