جهاددانشگاهی خراسان شمالی دانشجو معلم قرآن کریم تربیت می‌کند

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۴ کد : ۳۶۹۳ فرهنگی
مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی از اجرای طرح دانشجو معلم قرآن کریم توسط این واحد خبر داد.
جهاددانشگاهی خراسان شمالی دانشجو معلم قرآن کریم تربیت می‌کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی ، الهام آزادزاده با بیان اینکه این طرح در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص نهضت قرآن آموزی، طرح ریزی شده است، افزود: با اجرای این طرح تعدادی از دانشجویان مستعد و علاقه‌مند، پس ازشرکت در کلاس ها، کارگاه‌ها و اردوهای آموزشی و کسب مهارت لازم، آماده تعلیم آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به دیگر دانشجویان می شوند.

وی افزود: در این طرح ابتدا دانشجویان برتر شناسایی و دوره های ارتقابخشی به مدت 100 ساعت برای آنها برگزار می گردد و در انتها پس از امتحان و اخذ نمره قبولی و مدرک معتبر می توانند به عنوان دانشجو معلم در دانشگاهها و دیگر مراکز اقدام کنند.

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی حرکت به سمت تحقق منشور توسعه فرهنگ قرآنی به عنوان بالاترین سند فعالیت‌های قرآنی کشور، گسترش و توسعه معرفت و فرهنگ قرآنی در میان دانشجویان، شناسایی استعدادهای بالقوه قرآنی، فراهم کردن فضا برای فعالیت دانشجویان علاقه‌مند قرآنی برای فعالیت‌های قرآنی، استفاده از روحیه پویا و شاداب جوانان دانشجو برای انتشار فرهنگ قرآنی را از جمله اهداف برگزاری این طرح ذکر کرد.

آزادزاده بیان کرد: به دانشجویان شرکت کننده در این طرح قرآنی گواهی معتبر اعطا خواهد شد.

وی ادامه داد: دانشجویان علاقه مند به شرکت در این طرح قرآنی جهت ثبت نام با شماره  های 05832285752 و 05832297151 تماس حاصل کنند و یا به جهاددانشگاهی واقع در سایت اداری ارکان و دفتر خبرگزاری ایکنا در دانشگاه پیام نور بجنورد مراجعه نمایند. 

وی گفت: این طرح با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد و دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی برگزار می شود.


نظر شما :