نشست همکاری مشترک جهاددانشگاهی یزد و شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد

۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۶ کد : ۳۶۵۶ پژوهشی
نخستین نشست راهبردی خوشه زیلو با حضور فرماندار میبد، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیر عامل توسعه خوشه زیلو در محل فرمانداری میبد برگزار شد .
نشست همکاری مشترک جهاددانشگاهی یزد و شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، نخستین نشست راهبردی خوشه زیلو با حضور فرماندار میبد، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیر عامل توسعه خوشه زیلو در محل فرمانداری میبد برگزار و اهداف راهبردی برای توسعه این طرح تبیین شد .

در این نشست محمدرضا دهقانی مدیر عامل توسعه خوشه زیلو، با تبیین نحوه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و جهاددانشگاهی یزد در اجرای خوشه زیلو، به ارائه نتایج مطالعات شناختی و برنامه‌های پیشنهادی برای توسعه این خوشه پرداخت.

سید مسعود عظیمی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی یزد در این نشست ضمن تبیین جایگاه هنر زیلو و لزوم حفظ این هنرصنعت، اهداف خوشه زیلو و گزارشی از دیدار با امام جمعه میبد را بیان کرد.

حسین فلاح فرماندار میبد نیز در این نشست، توسعه خوشه زیلو را گامی موثر در توسعه و رونق هنر صنعت زیلو عنوان و از تلاش شهرک‌های صنعتی و همکاری جهاددانشگاهی در این زمینه قدردانی کرد.

در ادامه نیز حاضران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و بر حمایت‌ همه جانبه از اقدامات خوشه زیلو تاکید کردند .

گفتنی است؛ توسعه خوشه زیلو، طرحی است که با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان جهاد‌دانشگاهی استان یزد در حال اجراست و طی سه تا پنج سال توسعه کسب و کار زیلو را دنبال می‌کند .

مراحل اجرای این طرح شامل مطالعه شناختی، اعتماد سازی، تدوین و اجرای برنامه‌های عمل و نظارت و ارزیابی و خروج از خوشه است که توسط تیمی از متخصصان سازمان جهاد دانشگاهی استان و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد با محوریت شهر تاریخی میبد اجرا می‌شود.


نظر شما :