به همت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی؛

فراخوان برنامه پیش‌شتاب‌دهی رویش تک اعلام شد

۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۶ کد : ۳۶۵۳ پژوهشی
به همت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی (رویش) و در راستای تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور، رویداد پیش‌‌شتابدهی "رویش‌تِک" با محوریت کشاورزی هوشمند، کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت منابع آب و کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت مصرف انرژی و با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌شود.
فراخوان برنامه پیش‌شتاب‌دهی رویش تک اعلام شد

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی، این رویداد از ساعت 14 تا 19  از6 بهمن تا 7 اسفند ماه 21 نیم‌روز کاری برگزار می شود.

از مهم‌ترین اهداف برگزاری این برنامه، ایجاد بستر مناسب جهت شناسایی، جذب و رشد ایده‌های نوآورانه در حوزه‌های مرتبط با فناوری‌های راهبردی و اولویت‌دار ملی و ارتقای مهارت‌های موردنیاز تیم‌ها و استارتاپ‌ها  در این حوزه‌ها می‌باشد.

از مزایای حضور در این رویداد، تقویت مهارت های ایجاد یک کسب و کار و پروراندن ایده خود و همچنین ارتباط با افراد خبره و باتجربه این حوزه می باشد. از دیگر مزایای حضور، بهره مندی از جوایزی است که به تیم های برتر اهدا خواهد شد که یکی از این جوایز امکان استقرار در یک مرکز رشد یا مرکز شتابدهی می باشد.

گفتنی است؛ مرکز رشد رویش اولین مرکز رشدی است که توسط جهاد دانشگاهی در سال 1382 تأسیس شده و از استارتاپ‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت می¬کند. در حال حاضر 15 استارتاپ این حوزه زیرمجموعه رویش هستند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 88930150 داخلی 441 تماس بگیرند و از طریق لینک http://rooyesh.ir/INCU/Home/PreRooyeshtech ثبت نام نمایند. آخرین مهلت ثبت نام 22 دی ماه می باشد.

 


نظر شما :